Dámy, túžite po krajších prsiach? Zoznámte sa s implantátmi Motiva

Please enter banners and links.

Za túžbou mať väčšie prsia stojí zvyčajne nespokojnosť s vlastným telom. Práve implantáty dokážu ženám dodať chýbajúce sebavedomie. Takýto spôsob vylepšenia síce nie je žiadnou novinkou, no aj v tomto prípade sa inovácie posúvajú vpred.

Splniť nároky dnešných moderných žien nie je jednoduchou záležitosťou, no vedci a ľudia z tejto oblasti sa neustále usilujú vyrobiť niečo nové, lepšie. Vďaka ich odhodlaniu vznikli aj nové implantáty Motiva Implant Matrix. Čo je na nich také lákavé a prečo sú také obľúbené?

 

Implantáty Motiva sa vyznačujú viacerými prednosťami.

K najdôležitejším zdokonaleniam implantátov nepochybne patrí nepriepustná bariéra BluSeal, ktorej úlohou je brániť prepúšťaniu gélu do tela, čím znižuje riziko kapsulárnej kontraktúry. To sa využíva už viac ako 20 rokov, no v prípade implantátov Motiva je táto vrstva svetlomodrej farby, vďaka čomu lekári vidia, či nebola bariéra porušená. Ide o poslednú vizuálnu kontrolu napomáhajúcu predchádzať možným komplikáciám.

Plášť implantátu je funkčný vďaka zátke TrueMonobloc. Keďže sa správa ako celistvá štruktúra, dá sa tak predísť ruptúre implantátu.

Implantáty Motiva sa vyznačujú aj jedinečným povrchom plášťa. Takýto povrch sa vytvára nanotechnológiou prostredníctvom laseru. Tým sa znižujú aj riziká spojené so zväčšovaním prsníkov, čo umožňuje ženám si aj ďalej užívať aktívny život. Súčasťou týchto implantátov je aj pasívny rádiofrekvenčný čip umožňujúci lekárom bezpečne a presne identifikovať implantát zvonku. Ide o pasívny čip, ktorý obsahuje jedinečný kód, a dá sa prečítať výlučne vyhradenou čítačkou.

Reklamný článok