Dámy neviete si nájsť svojho pravého? Nezúfajte, žijete v dobe zvláštnych priorít.

Please enter banners and links.

ID-100365605Nájsť si správneho chlapa v dnešnej dobe? Zložité? Neustále hľadanie vlastných chýb a kopec otázok typu „ Nie je vlastne chyba vo mne? Som tučná? …“ Neustály bludný kruh otázok každej nezávislej ženy, ktorá sa rozhodne nájsť si toho pravého, avšak nie podľa vlastných predstáv. Žijeme totiž v dobe, kedy je o pravých chlapov núdza a nájsť si chlapa podľa vlastných očakávaní je pre niektoré z nás nemožné.

 

Znížiť požiadavky?

Kopec článkov o tom, že by sme sa mali zamyslieť nad sebou a znížiť očakávania resp. požiadavky. Je len to kľúčom k úspechu k tomu, aby sme našli kráľa nášho srdca? Po znížení kritérií potom prídeme na to, že nám vo vzťahu vlastne niečo chýba. A začneme zisťovať to, že všetci dobrí chlapi sú buď ženatí, zasnúbení alebo sú gayovia.

Nikdy neznižujte vaše požiadavky! Pokiaľ chcete chlapa, ktorý sa bude správať ako gentleman a rozhodnete sa ísť do vzťahu s mužom, ktorý sa správa ako dieťa verte, že spokojná večne nebudete. Zamyslite sa skôr nad tým, čo chcete a čo preto robíte.

 

Ak hľadáte gentlemana buďte dáma, ak hľadáte veselého chlapa skúste sa viac usmievať…..

ID-100171599

Pokiaľ sa správate ako sliepka a pri každej príležitosti poohovárate polku vášho okolia, na párty s priateľkami to rada roztočíte a celú noc pretancujete s dvadsiatimi chlapmi verte, že o vás žiaden gentleman ani nezakopne. Ak hľadáte gentlemana správajte sa ako dáma, ak hľadáte človeka, ktorý je vtipný skúste sa viac usmievať. Ako žena totiž musíte dať jasný signál o tom , čo chcete.

Máte pocit že priority mužov v dnešnej dobe sú povrchné? Možno je to z časti aj pravda. Netýka sa to však všetkých mužov. Povedzme si príklad. Každá z nás je určite prihlásená na sociálnej sieti. Stáva sa vám, že máte pocit, že každý druhý príspevok na vašej nástenke je článok štýlu: Majte krajší zadok, Ako si zväčšiť pery, Ako si opticky zväčšiť prsia…..

Všade okolo nás sa totiž veľmi mylne uvádzajú príklady toho, ako by mala vyzerať ideálna žena 21. storočia. Niekedy sa však zabúda na to ( čo je v podstate dosť často), ako by mal vyzerať ideálny muž 21. storočia. Milé dámy, ak preto hľadáte návod na to, ako si nájsť toho pravého verte, že to nie je také jednoduché. Možno práve preto, lebo hľadať nemusíte.

Príde to vtedy, keď to budete čo i len najmenej čakať a na mieste, na ktorom by ste to najmenej čakali. Možno to bude v obchodnom dome pri pokladni, možno v práci a možno v parku, kde chodíte každé ráno behať. Vypustite z hlavy všetky“ ideálne predstavy o žene“, ktorá v podstate nie je ani pravou ženou. Buďte sama sebou, buďte nezávislá a hlavne neznižujte vaše požiadavky na chlapov.

 Napísala: Lucia

FOTO: freedigitalphotos.net