Dámske smart hodinky sú najlepším pomocníkom pre zaneprázdnené ženy

Please enter banners and links.

Aktívne a pracovne vyťažené ženy zvyknú často strácať pojem o čase, niektoré dokonca pracujú popri materskej dovolenke a majú problém skĺbiť pracovný život s osobným. Našťastie žijeme v pokrokovej dobe, ktorá ponúka moderných pomocníkov na časovú organizáciu, rozdelenie úloh a povinností. Dámske smart hodinky Carneo Prime GTR Woman sú vhodné pre každú ženu. Ich dizajn je prispôsobený na permanentné nosenie a na každú príležitosť – do práce, fitness centra alebo na posedenie s kamarátkami. Ciferník hodiniek je možné meniť v v analógovom ale aj digitálnom prevedení.

S kvalitnými inteligentnými hodinkami hravo zvládnete stresujúce situácie

Priznajte si, niekedy neviete, kde vám hlava stojí. Popri deťoch a práci ženy často zabúdajú na seba a svoje potreby, no s týmito hodinkami podobné situácie zvládnete ľahšie. Stanú sa vašou „pomocníčkou“ v´daka ktorým môžete telefonovať a písať priamo z hodiniek prostredníctvom Bluetooth technológie. Zároveň vás upozornia aj na to, že sa potrebujete hýbať, alebo aby ste sa napili. Samozrejmosťou týchto hodiniek sú fukncie ako monitoring spánku, či kalendár, budík a stopky. Permanentný stres zvykne spúšťať rôzne ochorenia, no s hodinkami budete mať prehľad o okysličení krvi, telesnej teplote, spálených kalóriách a srdcovej aktivite.

Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE zlatoružové s množstvom užitočných funkcií jednoducho nahradia zariadenia ako oxymeter, krokomer, teplomer, upozornia na hovor či správu a mnohé ďalšie. Všetky potrebné informácie získate jednoduchým kliknutím. Pravidelne cvičíte? Počítanie spálených kalórii nebolo nikdy jednoduchšie a rýchlejšie ako s dámskymi inteligentnými hodinkami.

Kto by to bol povedal, že tak malé zariadenie bude mať toľko užitočných funkcií? Ako žena určite oceníte menštruačný kalendár. Ak aj zabudnete na dĺžku menštruačného cyklu a chystáte sa na prehliadku k lekárovi, v hodinkách budete mať všetko zaznamenané a nemusíte loviť v pamäti, kedy ste mali poslednú menštruáciu.

Ďalšie funkcie

Určite sa vám stáva, že neviete, kde ste položili telefón, prehľadáte celý byť a telefón nikde. Hodinky váš stratený telefón okamžite nájdu a rovnako aj mobil po spárovaní nájde hodinky. Veľkou výhodou je, že smart hodinky vás upozornia na prichádzajúci hovor, SMS či notifikáciu z Facebooku, WhatsAppu a ostatných aplikácií. Zariadenie disponuje funkciou Anti-Lost, ktorý ochráni váš telefón pred stratou a pri vzdialení od neho zavibruje.

Vďaka kalendáru, budíku a upozornení pri dlhej nečinnosti si ľahšie zorganizujete svoj čas a naplánujete úlohy a vytúžené ciele. Ak potrebujete nakopnúť a dodať motiváciu, s inteligentnými hodinkami bude váš time management oveľa jednoduchší. Carneo hodinky majú ako jedny z mála aplikáciu v slovenskom jazyku. Okrem neho je možné vybrať si spomedzi ďalších štyroch jazykov (anglický, český, maďarský a nemecký). Dámske smart hodinky sú na pohľad krásne a štýlové, no ich obsah a funkcie rady využijú všetky moderné a aktívne ženy.