Dámske hodinky, ktoré prežijú všetky trendy

Please enter banners and links.

Výber hodiniek je pre ženy vždy procesom, ktorý chvíľu trvá. Predsa len si hľadáme niečo, čím sa budeme pýšiť a bude to na očiach. Či ste športový typ alebo preferujete eleganciu, pre každú z vás existuje veľa možností, kombinácií a typov. Dnes už nie je výnimočné ani spojenie športových hodiniek s eleganciou. Prinášame vám prehľad horúcich trendov, ale zároveň si dovolíme odporučiť vám aj klasiku, dámske hodinky Festina.

 

Športové hodinky trochu inak

Ak rady trávite svoj voľný čas vo fitku, viete, že nosiť si smartfóny nie je pri ich veľkosti príliš praktické. Na druhej strane, tie ponúkaju množstvo užitočných funkcií, ktoré športovanie spríjemňujú. Čo tak nahradiť ich šikovnými hodinkami, ktoré sledujú počet krokov, kilometrov pri behu, spálené kalórie, či dokonca tep. Tie, ktoré potrebujú k tomu ešte hudbu do uší, sú miniatúrne prehrávače vhodnou voľbou. Stačí si už len nastaviť „športový mód“ a k nemu si pustiť vami vopred zvolený playlist.

 

Že prihovárať sa hodinkám je divné?

Telefóny v náramkoch, či hodinkách sme považovali pred pár rokmi ešte za ďaleké sci-fi. Dnes nás už vôbec neprekvapuje, že David Hasselhoff a jeho rozhovory s Kittom v Knight Riderovi sú už reálnou vecou. Jedna talianska spoločnosť priniesla tento rok na trh novinku – hodinky, ktoré okrem pôvodného účelu, ukazovateľa času, slúžia aj na telefonovanie, e-mailovú komunikáciu a posielanie SMS správ. Keby vám zavolá niekto, s kým sa neráčite rozprávať, stačí potriasť zápästím a strasiete sa tak aj volajúceho. A ďalší výrobcovia už stihli do hodiniek implementovať ajsociálne siete, ako je Facebook a Twitter.

 

Je lepšie nebyť až takým sociálnym

Podľa štatistík a prieskumov si však užívatelia smartfónov, a teda aj takýchto „hodinko-telefónov“, kontrolujú svoje profily na sociálnych sieťach aspoň 14-krát za deň. Zo skupiny oslovených tvrdilo 46%, že si kontrolujú siete počas nákupov alebo športovania, varenie obedu sprevádzajú sociálne siete v 47% prípadov a 50% opýtaných si dokonca sleduje profily počas filmu v kine. Dúfajme, že aspoň počas šoférovania nechávajú svoje telefóny na pokoji. V každom prípade si predstavte, že by ste toto robili ešte častejšie, lebo by ste nemuseli ani len vytiahnuť smartfón z vačku či kabelky. Preto si myslíme, že by hodinky mali byť tou vecou na ruke, ktorá sa na našich rukách bude vynímať a bude aj šperkom. Nadčasovým a nepodliehajúcim módnym výstrelkom či „fresh“ kúskom z digitálneho sveta.

 

A čo je teda naším tipom?

Čo zo súčasného trendu vo svete hodiniek oslovilo nás ? Keďže sme ženy, jednoznačne sme zamierili k čistej a sviežej elegancii s nádychom moderny. Presne tým nás očarila séria Ceramic od tradičnej a tradične kvalitnej značky Festina, ktorá koniec-koncov funguje už od roku 1902. Hodinky na ruke pôsobia elegantne a luxusne, zároveň ale aj isto a dizajnovo vyšperkovane. Toto spojenie je jednoducho sexi a skutočne sme sa pristihli pri tom, že táto značka odráža nášho ducha. Radu Ceramic si dovolíme iba chváliť a odporučiť čitateľkám ďalej.

Reklamný článok