Ďalšia súťaž s bionatural.sk

Please enter banners and links.

Opäť tu máme pre vás jednu z mnohých súťaží, milé čitateľky. A znovu cenu do súťaže venoval internetový obchod bionatural.sk. Výhrou bude balíček prípravkov na vlasy obsahujúci práškovú henna farbu, krémovú farbu, prírodný šampón a masku na vlasy.

Obchod bionatural už istotne poznáte z našich súťaží, ale predsa len vám ho trochu priblížime. Tento obchod sa venuje predaju biokozmetiky a prírodnej kozmetiky či už na pleť, telo alebo na vlasy. V ponuke však nájdete oveľa viac, stačí si len prezrieť internetovú stránku www.bionatural.sk.

Súčasťou výherného balíčku budú aj prírodne farby na vlasy značky Henné Color Paris. Ide o francúzskeho výrobcu, ktorý vyrába kvalitné prírodné farby. Pri henne na vlasy máte na výber medzi práškovou a krémovou farbou. Zatiaľ čo prášková farba vám zaručí farbenie s dlhotrvajúcim účinkom, krémová henna farba na vlasy má krátkodobý účinok a zmyje sa po asi 4 – 6 umytiach.

Vďaka krémovej farbe si napríklad môžete vyskúšať krátkodobo to, aká farba by sa vám mohla hodiť. Je však vhodná aj na dofarbovanie korienkov. Jej plusom je hlavne to, že sa dá hneď použiť bez úpravy, zatiaľ čo práškovú hennu si musíte najprv zarobiť pomocou horúcej vody.

Najväčším plusom prírodných henna farieb na vlasy sú hlavne ich účinky. Na rozdiel od iných farieb vlasy neničí, práve naopak. Henna vďaka svojmu obsahu bylín vlasy posilňuje, zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov a chráni ich pred nepriaznivými vplyvmi okolia. Zároveň pôsobí i ako kondicionér a dodáva vlasom lesklý vzhľad.

Ďalšou súčasťou výhry bude i prírodný šampón a maska na vlasy. Pretože o vlasy sa treba dobre starať i po farbení. Vďaka prírodnému zloženiu tieto prípravky vlasom dodávajú to, čo potrebujú. A tak vďaka výhernému balíčku v súťaži s bionatural.sk získate kompletný balíček starostlivosti o vlasy.

Ak by ste teda radi zaexperimentovali s farbou alebo by ste len chceli vyskúšať účinky prírodnej farby na vlasy a prírodnú starostlivosť o vlasy, zapojte sa do našej súťaže. Možno budete mať šťastie a vyžrebujeme práve vás.

Súťažná otázka: Koľko odtieňov práškovej henny na vlasy má bionatural.sk vo svojej ponuke?

Súťaž trvá od 4.3.2013 do 18.3.2013 

Súťaž ukončená

Výherca

Aniko B.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: