Čo vám v aute nesmie chýbať? Stavte na tieto doplnky!

Please enter banners and links.

Nie je auto ako auto. Keď je v aute doplnková výbava a rôzni autopomocníci, hneď sa vodičovi i spolujazdcom cestuje lepšie. Aké doplnky vám dokážu o poznanie spríjemniť jazdu a popritom aj chránia auto pred opotrebovaním či poškodením?

 

Gumená vaňa do kufra

Spoľahlivo zabráni rozliatiu tekutín do kufra. Ak sa náhodou podobná situácia stane, nežiadúce kvapky sa nedostanú pod dno vane priamo do kufra. Kufor je tak chránený a vášmu autu nehrozia ani nevzhľadné fľaky, ani nič podobné. Vaňa sa dá jednoducho čistiť pomocou hubky a saponátu, prípadne utrieť vlhkou handričkou.

 

Autopoťahy a ochrana proti okopaniu sedadiel

Autopoťahy chránia sedadlá a bránia nečistotám preniknúť hlbšie do látky. Okrem iného dodávajú interiéru elegantný vzhľad a považujú sa za ideálnu ochranu pred opotrebením. Ak trpíte pri pohľade na okopané a špinavé sedadlá, váš voz ochráni jedinečný chránič interiéru, konkrétne zadnej časti predných sedadiel. Tento geniálny pomocník je z odolného vinylu, má univerzálnu veľkosť a jednoducho sa upevňuje na väčšinu autosedadiel. Údržba? Stačí ho utrieť vlhkou utierkou alebo hubkou.

 

Textilné autokoberce

Môžete si ich prispôsobiť vlastným kritériám – farebnosťou i prevedením, rovnako tak mnohé obchody často ponúkajú aj ich personalizáciu. Na textilné autokoberce si mnohí vodiči nechávajú vyšiť iniciálky, prípadne prezývky alebo iné nápisy. Okrem tejto estetickej, majú najmä ochrannú funkciu – chránia podlahu auta pred vodou, nečistotami a poškodením.

Deflektory – okenné ofuky

Tieto autodoplnky majú tiež ochrannú funkciu – chránia sklá i kapotu pred kamienkami, ktoré by ich mohli poškodiť a bránia tiež zahmlievaniu. Usmernené prúdenie vzduchu zabezpečuje, aby čelné sklo ostalo dlhšie čisté a deflektor tiež prispieva k modernému vzhľadu vášho auta.

 Reklamný článok

FOTO: pexels.com