Čo mu vo vzťahu vadí?

Please enter banners and links.

ID-10044744Ťažko zovšeobecniť čo vadí vo vzťahu všetkým mužom na tejto planéte, ale s určitosťou poznáme názory väčšiny mužov, a z toho už môžeme vychádzať.

 

Všetkého veľa škodí

            Mejkap áno, ale nie prehnaný kedy hýrite farbami ako predajňa s farbičkami. Sukňa áno, ale nie tak krátka ako zo striptízového klubu. Blúzka áno, ale dobre zladená bez prehnanej vyzývavosti. Zanadávať si, ale bez ustavičnej vulgárnosti. Jednoducho nájdite strednú cestu a držte sa jej, pretože extrémy nie sú dobré nielen vo vzťahu, ale v žiadnej sfére života.

 

Plánovanie budúcnosti

            Je celkom ľahké sa zamilovať, ale rozprávať hneď o deťoch a sobáši? Spomaľte! Teraz ste sa len spoznali, no vy už ste akoby v niekoľkoročnom vzťahu… To, či s vami ráta aj do budúcnosti, zistíte úplne inak než prehnaným vyzvedaním. Všímajte si maličkosti, jeho ochotu, vzájomný súlad v názoroch, snahu riešiť problémy a všetky ostatné (podľa niektorých) maličkosti. Nezaťažujte svoju lásku ponáhľaním sa vpred. Ste tu a teraz, spolu a je vám skvelo.

 

Priskorý sex

            Sex na prvom rande? Sen mnohých mužov, no keď sa nad tým zamyslia napokon prídu k záveru, že je lepšie zostať len na úrovni fantázie. Ak vás zmáha vášeň počkajte do druhého rande – aspoň uvidíte, či vám po tom prvom zavolal. Ľahko sa totiž stáva, že po sexe na prvom stretnutí už viac nezavolajú a vy pocítite sklamanie. Okrem toho, len tak mimochodom, je dobré ceniť si samu seba.

 

Spoločný čas

            Práve ste sa spoznali a chcete spolu byť stále. To je fajn, ale nezabúdajte na svoj osobný svet a vlastný život. Dajte priestor na to, aby ste si mohli začať chýbať, aby ste sa uistili o tom ako veľmi sa navzájom potrebujete. Ak bude chcieť, bude s vami viac. ak nechce len by ste pôsobili dotieravo.

 

Kamarátky a sex

            Toto je kapitola sama o sebe… Ktorý muž má rád tie kecy žien o sexe? Aspoň túto tému nepreberajte pred ním, nech sa cíti lepšie a istejšie.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net