Čo mu netreba vyčítať?

Please enter banners and links.

Niektoré veci mu vyčítate jednoducho úplne zbytočne. Jeho prednáška aj tak nezaujíma a vy iba strácate svoje nervy. Napomenúť a porozprávať sa to áno, ale ustavičné vyčítanie si radšej odpusťte. Čo by sme mužom nemali vyhadzovať na oči?

 

Slaboch…

            Z obrovskej diaľky sa vyhýbajte rečiam o tom, aký je slaboch a ako nič nedokáže zvládnuť. Výčitky smerujúce k tomu, že sa niekedy správa ako dieťa a je v mnohých veciach zbabelým slabochom sú pre muža mimoriadne nepríjemné. Muž mal byť silákom kedysi keď vlastnými rukami staval obydlie; dnešok znížil nároky a väčšina žien si vystačí aj s gentlemanom ktorý svoju partnerku vie podporiť. Ak máte o svojom partnerovi inú predstavu presedlajte na svalnatého športovca alebo pouličného bitkára.

 

Alkohol

            Pokiaľ nechodieva domov opitý pravidelne a nevymetá s kamarátmi bary každý víkend, sú vaše výčitky zbytočné a neopodstatnené. Každý z nás si niekedy chce od všetkého oddýchnuť a trochu sa vyventilovať. Len si spomeňte na to ako ste sa naposledy odviazali s kamarátkou na party tak, že ste ledva došli domov. Takéto menšie prehrešky treba jednoducho prehliadnuť a pousmiať sa, o nič predsa nešlo. Takýto prístup ocení viac než váš neutíchajúci krik.

 

Minulosť

            Bolo čo bolo! To je najlepší prístup k jeho minulosti, veď napokon nikto nemá rád kritické poznámky spejúce k udalostiam, ktoré sa kedysi stali. Všetko zlé, čo sa predtým udialo, už nezmeníte. Urobil čo urobil, teraz idete ďalej. Môžete mu odpustiť alebo ho opustiť, inak to nepôjde. Výčitky ani jednému z vás nepomôžu, iba situáciu priťažia…

 

 

Móda

            Váš partner má vkus (svojský), len vám sa jeho štýl nepáči. Garantujem vám, že nie je jediným mužom s ponožkami v sandáloch alebo pokrčeným tričkom. Pokiaľ ho milujete a všetko ostatné medzi vami funguje, nie je dôvod robiť scény iba pre nevkusné kúsky oblečenia. Ak na ňom chcete vidieť niečo iné vyberte sa spolu na nákupy, zamierte na pánsku módu a spolu niečo vyberte. Zaiste nájdete kompromisy.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net