Čižmy na každý deň

Please enter banners and links.

Ktorá by ich nemilovala? Čižmy sú predsa obuv, ktorá dokáže ženám na počkanie vykúzliť zvodné nôžky. Povestné „snehule“ si nechajte radšej doma a do ulíc sa vyberte ako sebavedomé dámy, ktoré majú čižmy na každú príležitosť.

 

Aj členkové sa počítajú

Samozrejme. Veď aj členková obuv má čosi do seba. Obzvlášť tá na podpätkoch. Vtedy sa aj z obyčajnej žienky stane prekrásna labuť, ktorá púta pozornosť nie len u mužov, ale i u závistlivých „rivaliek“. Vysoké podpätky nám totiž opticky predlžujú nohy, tie vyzerajú štíhlejšie a takisto aj naše pozadie. Chôdza je vábna, elegantná a nám sa zvyšuje šarm a sexepíl.

 

Extravagantné gumáky sú tiež „in“

Krikľavé, ružové, safari vzory, ba dokonca aj úplne priesvitné – reč je o dámskych gumákoch. Čižmy ako stvorené do upršaných jesenných dní. S nimi rozhodne zažiarite! Nie len, že vaše nohy ostanú úplne v suchu, ale vyberať môžete aj spomedzi tých, ktoré sú zvnútra zateplené, a tak vám určite bude príjemne teplúčko. Kráčajte s módou a tešte sa z každého počasia. Stále máte šancu ukazovať, že ste štýlové a že vás nič nezaskočí.

 

Čižmy nad kolená ako osudová žena

Do skupiny najkrajších čižiem spadajú tie, ktoré siahajú nad kolená. Sú síce drahšie, ale ten efekt rozhodne stojí za investíciu. Úžasné k sukni, k džínsom alebo k legínam. Elegancia, zvodnosť a sebavedomie v jednom. Nemusia byť ani na vysokom podpätku. Práve v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac. Hodia sa na každú príležitosť, veď každý deň je predsa výnimočný.

 

Zvodné a ženské aj bez podpätkov

Pokiaľ nemáte príliš v obľube podpätky a zastávate názor, že na sneh a poľadovicu sú aj tak najlepšie klasické snehule, ešte stále máte na výber z množstva krásnych možností, aby ste sa cítili aj pohodlne a aby vám cestou do práce neodmrzli prsty na nohách. Ženám sa hodia „ženské“ veci. Všetko, čo má lesk, šmrnc, kamienky, satén, čipky, kožušinky, brmbolce, volániky a nežné prvky a farby. Vyberajte precízne a hlavne s rozvahou. Zimná obuv má slúžiť predovšetkým na to, aby vás ochránila pred nepriaznivým počasím a udržala vaše nohy v teple.

FOTO: pexels.com