Cíťte sa v bezpečí 24 hodín denne: Pomôže vám SOS tlačidlo

Please enter banners and links.

Ste v situácii, že potrebujete celodenný dohľad a opateru? Prípadne máte blízku osobu, ktorá je chorá a potrebujete vedieť, že je v poriadku aj keď je sama doma? Viac sa nemusíte obávať, že spadne alebo sa inak zraní. Vďaka 24 hodinovej ochrane osôb je pod spoľahlivým dohľadom služby, ktorá dokáže automaticky rozpoznať nebezpečné situácie a zabezpečiť okamžitú pomoc. K dispozícii je aj 24 – hodinový dispečing a výjazdová služba, pre prípad rizikovej situácie. Ak je to potrebné, kontaktuje všetky záchranné jednotky – zdravotnú službu, políciu, hasičský a záchranný zbor. Samozrejmosťou je, že sa o vzniknutej situácii dozvedia aj najbližší príbuzní.

 

SOS tlačidlo v prípade núdze zachráni život

Stačí stlačiť, a dokáže zabezpečiť, že pri zdravotných ťažkostiach, v ohrození života, pri vlámaní do domácnosti alebo iných problémoch, sa k vám okamžite vyberie rýchla zdravotná pomoc. Funguje primárne v domácnosti, no ak si zvolíte SOS tlačidlo so SIM kartou, ochráni vás aj na ulici. Jeho nespochybniteľné vlastnosti najviac oceňujú najmä seniori, no pohodu a pokoj prináša aj ich blízkym, ktorí vedia, že vďaka tejto technickej vymoženosti sa nemusia báť o bezpečnosť a zdravie svojej rodiny. A to je pocit na nezaplatenie.

 

SpotSOS pre aktívnych ľudí kdekoľvek na svete

SPOT Satellite GPS Messenger je satelitné zariadenie, vďaka ktorému ste v spojení so svetom aj na miestach, kde nie je telefonický signál a dostupné pokrytie. Ideálne pre ľudí, ktorí milujú adrenalín, hory a nepoznaný terén. Toto zariadenie dokáže sledovať vašu trasu a podávať info o polohe vašim blízkym či priateľom. Je vodotesné a nárazuvzdorné, preto je možné použiť ho naozaj všade. A ako funguje v praxi? Stačí tlačidlo stlačiť a týmto jednoduchým krokom odošlete sms správu záchrannému stredisku, rodine alebo priateľom, alebo podľa toho, ako je nastavené. Čo sa deje ďalej? Monitorovacia stanica sa dozvie vašu polohu a je informovaná o tom, že potrebujete pomoc, takže pre vás okamžite zorganizuje záchrannú akciu kdekoľvek na svete sa práve nachádzate.