Čím spokojnejšia, tým krajšia

Please enter banners and links.

Hovorí sa, že žena je obrazom svojho muža. Je ako čisté plátno, na ktoré muž neobmedzene maľuje rôzne výjavy. Niekedy je obraz plný veselých tónov a farieb, inokedy je plný tmavých miest alebo nedokonalostí. Múdra žena je tá, ktorá chytí mužovi počas maľovania ruku a spolu s tou svojou – mu ukáže smer, aby ťah štetcom nebolel…

 

Nespoliehajte sa na nikoho

Skutočná pravda je však niekde inde. V živote sa treba spoliehať iba sám na seba. Ani váš muž, ani vaši priatelia, ani vaše okolie – vás nikdy nezmenia, pokiaľ ten prvý popud, nepocítite vy samé. Keď sa milujete taká, aká ste a ste si vedomá svojich predností, cítite sa krásna – tá žiara z vás priam vychádza. Ostatní to vidia. Sú to tie momenty, kedy idete cez mesto a každý sa na vás usmieva. Ľudia majú zrazu neuveriteľnú potrebu s vami hovoriť. Prihovárajú sa k vám aj celkom neznámi ľudia, pretože sú vami priam fascinovaní a chcú spoznať osobu, ktorá rozjasnila ich deň.

 

Dokonalá harmónia

Čím viac harmónie, pokoja a vyrovnanosti v sebe nosíte, tým ste krajšia. To určite nie je obraz vášho muža. Je to obraz vašej duše! A to je ten rozdiel. Keď sa neriešite a prijímate sa aj s tými chybičkami, ktoré určite máte, nepotrebujete komentovať ani ostatných. Jednoducho povedané, ak ste spokojná vy, spokojné je aj vaše okolie. Vyžaruje z vás krásna aura s poriadnou dávkou pozitívnej energie, ktorú tento svet potrebuje viac ako soľ.

Ak ste sa niekedy prichytili pri tom, ako v myšlienkach posudzujete dámu s kilami navyše, s opovrhovaním sa vlastne pozeráte samé na seba. V nej totiž vidíte svoj obraz. Ak sa vám nepáči, začnite to riešiť – chudnite. Nikto to za vás totiž neurobí. Takto to nefunguje.

 

Spokojnosť sa pozná

Je vedecky preukázané, že šťastní, vyrovnaní a sebavedomí ľudia majú oveľa menej vrások, než tí, ktorí sa večne pre niečo trápia. Majú krásne husté vlasy, zdravý chrup a čistú pleť. Pohľad im žiari a celá tvár je jasná. Ich duša plesá a pôsobí aj na fyzický zjav. Keď sa dáte do poriadku po psychickej stránke, stanú sa z vás hotové osudové ženy. Úspechy vás neminú.

FOTO: pexels.com