Čím mužov zaručene vytočíte?

Please enter banners and links.

ID-100201978Niektoré spôsoby nášho správania vedia mužov skutočne vytočiť. Na to, aby ste svojho partnera nahnevali, často nemusíte ani kričať. Čo im teda na nás, ženách, vadí?

 

“Len som to upratala.”

            Upratovanie je v domácnosti nevyhnutnosťou ale jeho veci, najmä tie na pracovnom stole a v dielni, by mali zostať nedotknuté. Zaručene totiž po chvíli nebudete vedieť kam ste odpratali jeho kombinačky čo mal vždy pri ruke a vás len zbytočne zaplaví množstvom otázok prečo ste to upratali. Vytočíte sa navzájom – vám pôjdu na nervy jeho otázky, jemu vaše upratovanie. Myslite na to, že ani on vám nechodí do šperkovnice aby usporiadal inak vaše náušnice.

 

“Tá kolegyňa je odporná.”

ID-10059512

            Určite máte pravdu a ona odporná naozaj je, ale dlhé reči o nej, o práci a všeobecne o klebetách vášho partnera skutočne znechutia. Môžete sa vyrozprávať, no problém nastáva vtedy, keď je nútený už šiesty raz počúvať to isté dookola. Je jasné, že po chvíli sa jednoducho vypne a stratí sa v celom kontexte. Buď klebeťte menej, alebo mu aspoň prestaňte vyčítať jeho nepozornosť. Buďte si istá, že ho nezaujíma kto koho nechal a s kým zas chodí vaša kolegyňa.

 

“Vidíš, mala som pravdu.”

            Toto je jedna z najhorších viet, akú môžete partnerovi povedať. Ak k tomu pridáte ešte obľúbenú frázu “ja som ti to hovorila”, vytočíte ho do neuveriteľných rozmerov. A načo? Áno, mali ste pravdu a aj ste ho varovali, no čo už teraz? Netlačte ho ešte viac do zúfalstva, namiesto toho riešte aktuálnu situáciu. Keď je vám na nič nepotrebujete počuť výčitky od svojej matky; on nepotrebuje teraz tie vaše. Radšej ho podporte.

 

“Kam sa vytratila romantika?”

            Nekonečné debaty o tom, ako bol kedysi romantický, sú pre mužov fakt na zbláznenie. Už vás predsa zbalil, tak môže byť sám sebou. Na nedostatok romantiky ho upozornite radšej bez výčitiek a nátlaku. Prehnané drámy o tom, ako vás už nemiluje, ho zaručene rozladia.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net