Chudnutie v zime?

Please enter banners and links.

Blíži sa zima, a tak sa nemôžeme diviť, že takmer všetci teraz začíname priberať. Kilá navyše v zime síce nie sú také viditeľné ako v lete, iste však nepotešia. Čo teda robiť aby sa z nás cez zimu nestali guľôčky? Receptov je niekoľko.

V prvom rade je dôležité sa neustále hýbať. Hoci zima nepraje veľmi športom vonku, aj tak sa vždy dá niečo robiť. Ak budete chodiť pravidelne aspoň na prechádzky, iste na tom budete lepšie ako keby sedíte neustále pred telkou. Prechádzkami síce priamo neschudnete, ale udržíte sa vo forme. Ak ale chcete priamo na sebe pracovať a vyformovať si postavu už v zime, siahnite po športoch v halách.

Môžete si vybrať z množstva rôznych cvičení od aerobicu, cez tancovanie, zumbu, pilates jógu atď. Výber je naozaj široký. Pre formovanie postavy je dobré občas navštíviť aj posilňovňu. Tá vám pomôže aj v prípade, že rozmýšľate ako schudnúť z brucha. Správnymi cvikmi si totiž vyformujete aj problémové partie.

Ak by ste cvičenie aj uvítali, ale hodiny sú pre vás príliš drahé, tak sa skúste poobzerať po zľavových portáloch. Tu občas nájdete skvelé zľavy aj na permanentky na cvičenie alebo na jednotlivé hodiny squashu či iného športu. Stačí ak si zadáte na internete napríklad zľavy Košice a nájdete stránky, kde sa nachádzajú zľavy. Tu si len vyberiete kategóriu a možno práve nájdete, čo potrebujete.

Keď už si teda vyberiete šport alebo cvičenie, dôležité je byť vytrvalý. Najlepšie je, ak na daný šport máte parťáka. Takto sa totiž môžete navzájom povzbudzovať a vydržíte pri cvičení dlhšie.

Verte, že vďaka cvičeniu nebudete len vyzerať lepšie, ale budete sa tak hlavne aj cítiť. A nebudete mať ani výčitky, ak si napríklad v sobotu večer otvoríte s partnerom talianske víno a užijete si príjemný večer pri telke a chipsoch.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net