Chráňme zdravie detí ešte pred narodením

Please enter banners and links.

Iste mi dá každá matka, či budúca matka, za pravdu, že zdravie detí je to najdôležitejšie. A práve preto sa každá žena snaží ochrániť svoje dieťa pred  rôznymi nebezpečenstvami z vonkajšieho prostredia, ktoré by mu mohli  ublížiť. Mysleli ste však na to, že vaše dieťa môže byť ohrozené už počas tehotenstva, teda keď je ešte v brušku?

Ak ste  odpovedali nie, tak sa nad tým zamyslite. Hoci je dieťatko v brušku chránené napríklad pred zimou, aj tak naň číha množstvo nebezpečenstiev vyplývajúcich hlavne zo súčasného moderného sveta. Ak patríte k druhej skupine žien, ktorá o tom už počula, ale neviete ako vaše ešte nenarodené dieťatko chrániť, tak čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Súčasná moderná doba prináša spolu z mnohými vymoženosťami aj veľa rizík. Často totiž počúvame o negatívnom vplyve elektromagnetického žiarenia na naše zdravie. Taký mobil, mikrovlnka, či dokonca počítač vyžarujú takéto žiarenie, ktoré môže negatívne ovplyvňovať nielen nás, ale najmä plod vyvíjajúci sa v brušku mamičky. A čo konkrétne môže toto žiarenie spôsobiť? Napríklad  zvýšené riziko odumretia plodu, narušenie genetickej informácie plodu, vznik rôznych poškodení – fyzických i psychických – a mnohé iné poruchy.

Čo teda robiť, ak chceme naše dieťatko ochrániť pred týmto žiarením? Výborný spôsob ochrany dieťatka pred elektromagnetickými vlnami sú ochranné tehotenské šaty. Že ste o nich ešte nepočuli? Nečudo veď sú na trhu len od roku 2010, a aj to len v Kanade a USA. Európskemu trhu boli predstavené v roku 2011 a hneď zaznamenali obrovský úspech odbornej verejnosti.

V čom sú tieto šaty také jedinečné, že dokážu chrániť pred nebezpečným elektromagnetickým žiarením? Ide o materiál z ktorého sú vyrobené. Tkanina šiat je utkaná zo špeciálnych vlákien obsahujúcich kovovú alebo striebornú mriežku, ktorá pôsobí ako ochranný štít proti elektromagnetickým vlnám. Vďaka tomu sa až 99,9% žiarenia odrazí a k bábätku sa nedostane.  Veľkým plusom je i to, že na pohľad výzorom sa tieto šaty vôbec neodlišujú od klasických tehotenských šiat, takže sa v nich budete cítiť príjemne.

Milé dámy, ak vás táto téma zaujala a chcete pre svoje zatiaľ nenarodené deti urobiť čo najviac, určite navštívte internetovú stránku www.7protect.sk, kde sa o tejto téme dozviete oveľa viac.

 Reklamný článok