Chlapské zvyky, ktoré otravujú každú ženu

Please enter banners and links.

ID-10076446Chlapi a ich zvyky. Každá z nás to dôverne pozná a veľmi dobre vieme, že nie vždy sú zvyky nášho priateľa pre nás pochopiteľné. Aj keď nás niekedy udivujú či otravujú, aj napriek tomu ich milujeme  – predsa len sú súčasťou našich chlapov a to už nezmeníme. Pozrime sa spoločne na niekoľko chlapských tradícií, ktoré privádzajú do šialenstva hádam každú z nás!

Spí do druhej poobedia a Vy tak musíte liezť cez neho, aby ste sa dostali z postele a začali deň – pokým on spal, Vy už ste urobili nejakú prácu, poupratovali dom, vykonali úlohy a vyriešili celosvetový hlad.

ID-10028225

Nevie, ako sa robia tie najjednoduchšie domáce práce – keď mu poviete, aby umyl riad, jeho myšlienka, ktorá mu napadne bude to, ako stojí pred drezom so špinavým riadom a čuduje sa, prečo sa tie rady nezbavujú špiny samy a nezačínajú byť čisté samé od seba.

Prdne si uprostred konverzácie bez akejkoľvek hanby – a potom v nej pokračuje, ako keby sa nič stalo. A to isté platí aj pri grganí.

Predstiera že Vás počúva, aj keď to očividne nerobí – a Vy vtedy hovoríte asi takto: „Môžeš vyniesť tie smeti? Môžeš vyniesť tie smeti?! Zlato, som tehotná. Dobre, teraz ma už vnímaš, môžeš už vyniesť tie smeti?

Používa Váš notebook – pretože je príliš lenivý na to, aby si zobral a zapol vlastný.

Necháva svoje oholenéfúzy v umývadle.

Strapatí Vám vlasy – hlavne vtedy, keď ich konečne dáte do prijateľnej podoby.

Necháva na podlahe špinavé ponožky – a nezdvihne ich za sebou ani na ďalší deň.

Necháva otvorenú zásuvku – vždy si z nej niečo vyberie a vždy ju za sebou nezasunie späť.

Má užasnú schopnosť zaspať všade – hocikedy a hocikde, či už v dopravnom prostriedku alebo niekde inde. A Vy sa tak musíte starať nie len o seba, ale ešte aj o prerastené batoľa v podobe Vášho chlapa.

Niekedy sa o svoj vzhľad stará menej, niekedy viac – a je takmer nemožné to predvídať!

Ak ho požiadate, aby cestou domov niečo kúpil, nikdy nekúpi správnu vec – chcete od neho, aby Vám cestou domov kúpil tampóny, no on namiesto toho prinesie tyčinku Snickers?

Stojí za Vami, keď sa rozprávate s priateľmi – a Vy od neho nepočujete nič iné iba: „Môžeme už ísť domov, zlato? Tak môžeme?“

FOTO: freedigitalphotos.net