Chcete otehotnieť? Vyskúšajte koreň Maca

Please enter banners and links.

Čoraz viac žien má problémy s otehotnením, to je známy fakt. Aká je však príčina a čo robiť, aby ste do tejto skupiny žien nepatrili? Príčin je naozaj veľa. Či už ide o vek, životný štýl či konkrétne zdravotné problémy žien prípadne mužov. Svoj vek už nezmeníte, avšak správnym životným štýlom a vhodnými doplnkami si môžete svoje šance na otehotnenie zvýšiť.

 

 

Zázrak menom Maca peruánska

Počuli ste už o rastlinke Maca? Latinský názov tejto byliny je Lepidium meyenii a ide o rastlinku, ktorá rastie v Andách vo vysokých nadmorských výškach. Jej účinky využívajú obyvatelia tejto oblasti už tisíce rokov. Kúzlo tejto rastlinky ukrýva jej koreň, ktorý sa podľa tradičnej receptúry zomelie na prášok a ďalej sa využíva ako základná potravina s rôznymi pozitívnymi účinkami.

Kedysi ľudia prišli na účinky tejto rastlinky len vďaka vlastným skúsenostiam, no dnes o účinkoch Macy peruánskej existujú aj vedecké výskumy, ktoré zistili, že výťažky z tejto rastlinky pôsobia pozitívne na hormonálnu rovnováhu, podporujú plodnosť a okrem iného zvyšujú energiu a libido. Ide o ideálne účinky, ktoré vám môžu napomôcť k vysnívanému otehotneniu prirodzenou cestou.

Maca pomáha zlepšiť plodnosť žien ustálením pravidelnosti hormonálnych cyklov a ľahšou ovuláciou. U mužov zvyšuje množstvo a aktivitu spermií a zároveň vplýva pozitívne na libido, čo vám pri snahe o počatie tiež pomôže. Viac o účinkoch Macy peruánskej a jej vplyve na otehotnenie sa dozviete na nasledujúcom odkaze: https://www.macaperuanska.sk/maca-a-otehotnenie/.

 

Príroda alebo lieky?

V prípade mužských problémov s potenciou je otázka otehotnenia zložitá. Aj mužom však môže veľmi výrazne pomôcť prírodný extrakt zo spomínanej Macy peruánskej, prípadne iné prípravky na prírodnej báze. Stačí si pozrieť prehľad na nasledujúcom odkaze: http://www.impotent.sk/extrakty-rastlin-na-potenciu/. V prípade, že prírodným extraktom nedôverujete vy alebo váš partner, môžete samozrejme siahnuť i po iných prípravkoch podporujúcich potenciu ako je napr. ZEREX. Podobných prípravkoch je ale na trhu naozaj neúrekom.

 

Množstvo zaujímavých informácií o Mace peruánskej, rastlinke pozitívne vplývajúcej na plodnosť a potenciu, sa dozviete aj na wikipedii.

Reklamný článok