Chcete mať tvár Angeliny Jolie alebo Megan Fox? Dá sa to za pár minút!

Please enter banners and links.

downloadSvet vizáže a make-upu je nepochybne obľúbený. Je veľa vizážistov, ktorí sú šikovný a talentovaní. Je však málo tých, ktorý dokážu s obyčajnej tuctovej tváre vyčarovať tvár akejkoľvek celebrity . V ich rukách sa tak štetce, make-up a odtiene stávajú maliarskymi nástrojmi a ich tvár sa tak stáva maliarskym plátnom a podkladom pre zrod umenia.

 

Muž so ženskými tvárami

To že správny make-up dokáže skutočné divy vieme už dávno. Sú ale talentovaní vizážisti, ktorí so správnymi odtieňmi a pár štetcami dokážu veci priam neuveriteľné. Medzi nich patrí aj Paolo Ballesteros, ktorý sa pomocou parochní, šošoviek a obrovského talentu dokáže premeniť na hociktorú známu osobnosť.

Ak sa o jeho talente chcete dozvedieť viac, celú jeho paletu výtvorov nájdete na jeho istagrame. Nižšie si môžete pozrieť aj video ukážok jeho unikátnej tvorby.

 

Obyčajné dievča s neobyčajným talentom

download (1)

Ďalšou talentovanou osobou je aj Tamang Phan pochádzajúcej z Nepálu. Práve tá zo seba dokáže za pár minút vytvoriť hocijakú osobnosť. Sociálne siete sú jej videami doslova pohltené a jej popularita neustále stúpa. Premeny vizáže doslova ukazuje v postupným krokoch tak, že si to môžete skúsiť aj sami.

Tamang nie je žiadna profesionálna maskérka ani nič podobné. Je to obyčajné dievča, ktoré jednoducho miluje make-up a všetko s ním spojené. Jej talent je jednoducho úžasný. Za pár minút si z tváre dokáže vyčarovať tvár Angeliny Jolie , Megan Fox alebo Jennifer Lopez.

Nechajte sa inšpirovať talentovanými ľuďmi so zmyslom pre detaily. Pozrite si videá, na ktorých máte možnosť vidieť“ ako sa to robí“.

 

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: google.com