Chcete boháča? Ulovte si ho!

Please enter banners and links.

Ste mladšia, vyzeráte dobre a rozhodne nechcete žiť v biede. Mohli by ste si zarobiť prácou tak ako väčšina žien, ale to by trvalo dlho. Šikovné ženy poznajú skratku v podobe zabezpečeného muža. Ak sa chcete mať lepšie ako priemer poponáhľajte sa, nie ste totiž jedinou ženou na love.

 

Časy sa zmenili

         Kedysi sa ženy snažili za bohatých mužov vydať aby si zabezpečili stály príjem na čo možno najdlhší čas. Hrali sa na cudné a len čo zbadali obrúčku poobzerali sa po inom. Časy sa zmenili a dnes je všetko úplne inak. Muži, ktorí boli predtým slobodní, sú ženatí a ich synov žiaden partnerský zväzok nezaujíma.

Taktika súčasných žien je iná. Na to, aby ste boli úspešnou a dostali sa tam kam chcete, musíte zabudnúť na staré pravidlá. Berte aj ženáčov, bez sexu na prvom rande to nepôjde a na sobáš zabudnite. Uspokojte sa so statusom rozkošnej milenky a užívajte si výhody z toho plynúce. Ak chcete predsa len viac, zabezpečte si s ním dieťa.

 

Ulovte si ho!

         Ako sa teda natrvalo zabezpečiť bez toho, aby ste nosili jeho priezvisko? Múdra žena vie, že stačia dve veci – buďte krásnou, aby ste ho zaujali a dobrou v posteli, aby ste si ho na istý čas udržali.

Prvý krok k tomu, aby ste sa dostali do jeho kruhov, je váš výzor. Buďte upravená, dbajte o svoju postavu, starajte sa o pleť sa vlasy. Druhý krok je dokonalý sex. Pokiaľ nie ste vášnivou, neviete sa postarať o penis ústami a poznáte len tri polohy, máte smolu a zbytočne sa strápnite. Viac než na čomkoľvek inom tu záleží práve na chvíľach strávených v jeho posteli.

Románik s bohatým mužom môže končiť vašou spokojnosťou ak ho dotiahnete do úspešného konca. Týchto mužov veľmi rýchlo omrzíte a pokiaľ nechcete aby si vás medzi sebou posúvali, zostaňte zapamätateľnou pre jedného tým, že mu porodíte dieťa. I keď pre neho už nebudete nič znamenať, zostane vám status matky jeho dieťaťa a ten vám zabezpečí slušné bývanie, vlastné auto a sympatickú sumu mesačne prichádzajúcu na váš účet.

 

Život po romániku

         To, čo vám dá život slobodnej matky s dieťaťom od bohatého muža je vždy viac, než čo by ste dostali od obyčajného muža. Aký život vás čaká teraz? Máte finančnú istotu, svoje krásne dieťatko a ak máte chuť môžete pracovať. Prisypete si tým peniaze navyše aby bol váš rozpočet ešte lepší. Po čase si nájdete muža a príde do vášho života aj láska.

A ak nie vezte, že ste na tom stále lepšie než väčšina žien. Tie zostali opustené bez peňazí, alebo majú partnera ktorý domov nosí cifru za akú by ste vy nevyžili na týždeň.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net