Chcem, aby zavolal späť!

Please enter banners and links.

Tak túto situáciu si odžila zrejme každá z nás – vymenili ste si čísla a nastalo ticho. On ešte nevolal aj napriek tomu, že by mal. Prešiel čas obeda, dokonca je už večer a na mobile stále nesvieti hovor od neho. A vy ste už, samozrejme, prepadla panike. Vedzte však, že práve váš hnev môže byť začiatok konca.

Asi stokrát ste si opakovali myšlienky typu: už mu na mne nezáleží, má inú partiu, či niečo ešte lepšie: ak sa neozve tak ja mu nikdy volať nebudem! Jeho odmlčanie ešte nemusí znamenať stratu záujmu. Pomysleli ste vôbec na to, že môže byť naozaj „busy“ a nestíha? Navyše, poznáme mužov – zapnú si večer telku a popri nej zaspia skôr, než si stihnú v hlave vybaviť fakt, že vám chceli zavolať.

Najhorší prípad nastáva vtedy ak sa domnievate, že ide o klamára a podvodníka, ktorý vás zbalil iba na jednu noc a potom už zabudol aj vaše meno. Vo väčšine prípadov však platí presný opak – práve klamár si dá záležať na tom, aby sa vám ešte ozval. Nechce vyzerať podozrivo. Teda ak „sfúknete“ svoj nový objekt nevinne a vynadáte mu skôr než stihne povedať ahoj, už nezavolá vôbec. Pretože… jednoducho nebude chcieť. Takže milé dámy, je to síce ťažké, ale oplatí sa zahryznúť si do jazyka. Hysterická žena nie je práve tým vytúženým idolom pre mužov.

Čo teda robiť? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Nastavte svoju existenciu tak, aby váš pocit šťastia a spokojnosti nezáležal len na ňom a na jeho telefonáte. Veď ak bude jeho telefonát jediným kľúčovým momentom vášho dňa, veľmi ľahko prepadnete hnevu, panike, a možno aj depke.

Berte vzťah „lightovo“. My ženy míňame naozaj veľa energie len na vzťahy, lásku a na mužov. Nevolá? Dajte si pauzu a keď sa napokon ozve zdvihne to pohodová vyrovnaná žena. A presne o to vám predsa ide!