Chce vám ho prebrať? Toto sú jasné signály

Please enter banners and links.

Ak patríte k ženám, ktoré majú príťažlivého partnera či už zjavom alebo jeho správaním, šarmom a zmyslom pre humor, mali by ste rátať s tým, že z času na čas sa okolo neho objaví dáma so značným záujmom. Pozor si dávajte, keď spozorujete tieto gestá…

 

Obojstranný záujem

Môže to byť pokojne aj vaša kamarátka alebo známa z detského ihriska. Rozprúdi sa veselá debata, taká, akú každý miluje. Jeden po druhom pridávate a stupňujete atmosféru, ktorá graduje hlasným smiechom, chytaním sa za brucho alebo utieraním si sĺz od rehotu. Ak spozorujete, že váš partner sa až pričasto smeje jej vtipom a následne o nich hovorí aj doma, môže ísť o problém. Znamená to totiž, že mu až príliš utkvela jej spoločnosť v hlave.

Môže to byť smiech, spoločné časté rozhovory ale pokojne aj vášnivé debaty, pri ktorých dochádza k výmene názorov. Hoci sa nezhodnú, no okorenia konverzáciu natoľko, že muž ostáva uspokojený.

 

Galantnosť sa premiestni k inému objektu

Môžu to byť aj bežné a vcelku nenápadné maličkosti, akými sú napríklad otvorenie dverí, pomoc s nákupom a všakovaké iné prejavy náklonnosti, ktoré by nevadili, ale iba v prípade, že sa tak váš partner správa bežne aj vo vašej spoločnosti. Takáto hra na gentlemana je jasným prejavom, že preskakujú iskry, avšak medzi nesprávnymi osobami. Patria sem aj pochvaly o vizáži a značné zmeny v správaní sa. Nielen váš partner, ale aj kamarátka alebo dotyčná dáma, ktorá očividne nemá problém flirtovať za každých okolností, sa zrazu zmenia na okúzľujúcich spoločníkov.

 

Nevinné úsmevy, ale zato hriešne myšlienky

Takýto flirt je buď úplne neškodný a upadne do zabudnutia, alebo sa začnete s danou osobou „náhodne“ stretávať až pričasto. Dôležité je odpozorovať výrazy ich tvárí. Pokiaľ je to úprimný milý úsmev znamenajúci prejav úcty a priateľstva, nemusíte sa ničoho obávať. Ak však žena, ktorá má na vášho partnera zálusk, vyzerá skôr dotieravo a hádže rôzne druhy pohľadov, mali by ste sa jej vyhýbať najviac, ako to bude možné. Všimnite si aj reakcie vášho muža. Pokiaľ ostáva unesený z jej prítomnosti aj po jej odchode, mali by ste sa vážne pozhovárať!

FOTO: pexels.com