Čakrové náramky – nielen krásne, ale aj veľmi nápomocné

Please enter banners and links.

Sme ženy a všetky milujeme krásne veci. Oblečenie, obuv, parádne líčenie a úžasné účesy. Mnohé si potrpia vlastniť luxusné kolekcie šperkov alebo minimálne jagavé a do všetkých strán žiariace hodinky. Počuli ste už o čakrových náramkoch? Že nie? Práve pre vás je tento článok ako stvorený.

Nezvyčajné a pohľady priťahujúce

Keď sa rozhodnete zadovážiť si čakrový náramok, vedzte, že prilákate pozornosť viacerých ľudí. Budú sa vás nepochybne vypytovať, čo to máte na ruke a na čo to slúži. Vtedy im len s úsmevom povedzte, že je to šperk, ktorý možno nestál stovky eur, ale jeho sila a krása sú skryté vo vnútri. Prírodné liečivé kamene, ktoré sú v ňom obsiahnuté, sú ochranné a majú schopnosti riešiť vaše zdravotné aj psychické problémy. Patrí sem najmä stres, napätie, nervozita, nesústredenosť. Zmierňujú bolesti, zápaly a taktiež upokojujú.

Každá farba prináleží jednej zo siedmych základných čakier

Hlavná, sakrálna, čakra pupka, srdca, krčná, čakra čela a korunná. Každá z nich ovplyvňuje naše fyzické i duševné zdravie. Akonáhle vznikne niekde blok alebo sa vytvorí nerovnováha, ovplyvní to všetky ostatné energetické centrá v našom tele. Potom vznikajú choroby od výmyslu sveta a my si nevieme rady. Pritom stačí iba máličko – počúvať svoje telo, všímať si jeho varovné signály a s láskou sa oň starať.

 Skvelý spôsob, ktorý slúži aj ako prevencia, je práve čakrový náramok. Pozostáva zo siedmych druhov liečivých kameňov, pričom každému prináleží iná farba – presne podľa danej čakry. Napriek tomu, že máte teraz pocit, že pôsobí ako farebný „kanárik“, jeho dizajn je naozaj jedinečný a elegantný.

Starostlivosť o náramok

Prv, než čakrový náramok začnete používať, je dobré ho umyť s vlažnou vodou. Liečivé kamene totiž nasávajú negatívne energie z prostredia a taktiež vyťahujú z tela choroby. Ak ho nosíte každý deň, spravte si rituál a vždy večer mu doprajte očistu. Odporúča na nabíjať cez noc a to tak, že ho položíte do okna. Mesačný svit alebo lúče slnka ho energizujú a vy tak máte istotu, že váš amulet si bude robiť svoju „prácu“ poctivo a stopercentne. Praváci – noste náramok na ľavej ruke a vy, ľaváci – na pravej. Pokiaľ však chcete s liečivými kameňmi vysielať energiu okoliu, noste ho na opačnej ruke. Alebo si zadovážte rovno dva.

FOTO: pexels.com