Buďte SEXI! Oblečte sa do zvodnej bielizne!

Please enter banners and links.

intimi2Vaša spodná bielizeň má to najväčšie privilégium na svete. Kým vy si ju skrývate pod svojím oblečením ako malé sexi tajomstvo, ona sa vás môže nežne dotýkať celý deň. Čipkovaná podprsenka, saténové nohavičky alebo odvážne podväzky sa stanú vašimi komplicmi počas obyčajného dňa v práci, aj na romantickom rande.

Spodná bielizeň dokáže so ženskou mysľou narobiť divy. Poriadne vám pozdvihne sebavedomie, dodá vám odvahu a pomyslenie na to, ako úžasne v nej vyzeráte a ako ju niekto z vás strháva dole, to zobudí všetky motýliky nielen v podbrušku ale aj na tých najcitlivejších miestach. A teraz si predstavte, čo pohľad na milovanú ženu zahalenú iba v dráždivej bielizni spraví s mužom. TIP! Inšpirujte sa pôvabnou dámskou bielizňou na Intimi.sk!

Prečo sú muži zo zvodnej dámskej bielizne tak mimo? Pretože zmyselná erotická spodná bielizeň je tichou reklamou na sex. Mužovi stačí jediný pohľad a celým jeho vnútrom sa preženie vlna s titulkami: CHCEM ju! Vedľajší účinok vyzývavej spodnej bielizne, vašich kriviek i nahej pokožky je zrýchlený tep, vášeň a obrovská chuť. Dávajte pozor, aby to nebolo naposledy, čo ste si svoje čipkované prádlo obliekli. Alebo pozor nedávajte vôbec, nech to zničí v zuboch a obaja si naplno vychutnáte vzrušujúci zvuk trhania sexi luxusu.

Vášnivá čierna alebo panensky nevinná biela? Hravá ružová alebo divoká červená? Vyjadrite farbou svojej bielizne, ako TO máte rada a nalaďte sa s partnerom na jednu vlnu! Priehľadné košieľky z jemného materiálu a k tomu zvodný hlboký pohľad a korisť máte lapenú. Partnera zvádzajte nielen samotnou spodnou bielizňou, ale aj s vhodne zvolenými doplnkami. K svojmu zvodnému minimalistického outfitu si natiahnite sexi aj pančuchy, ktoré pripnite podväzkovým pásom a obujte si vysoké topánky, ktoré vám perfektne predĺžia nohy.

Sexi dámska spodná bielizeň je zbraňou i jedným z najsilnejších afrodiziák, aké môžete na objekt svojej túžby použiť. Vyberte si takú, ktorá podčiarkne všetky vaše prednosti i skryje malé nedokonalosti. Myslite na pohodlnosť, ale aj na výsledný efekt. Ak ide o naozaj výnimočnú príležitosť, trochu nekomfortu v tesnom latexovom korzete tiež zvládnete :). Vhodne zvolená bielizeň navodí v spálni (alebo kdekoľvek inde) tú správnu, sexom nabitú, atmosféru.

Luxusnú dámsku bielizeň, obľúbenú čipku, špeciálne erotické kúsky i ďalšie doplnky nájdete  nájdete v intímnom svete žien – Intimi.sk. Intimi.sk je miesto pre vyjadrenie vlastnej sexuality, ženskej energie, pre nájdenie nových rád z intímnej oblasti, pre osvojenie si tipov, ako spestriť sexuálny život a vzťahy alebo skrátenie voľných chvíľ čítaním šteklivých erotických príbehov.