Buďte krajšia pomocou kokosového oleja

Please enter banners and links.

Každá žena chce byť krásna, či už preto aby bola sama so sebou spokojná alebo kvôli svojmu okoliu, ktorému sa chce zapáčiť. Čo pre svoju krásu však ženy robia? Zvyčajne sa obzerajú po ponúkanom tovare v drogériách a hľadajú ideálny prípravok na svoju pleť, pokožku a vlasy. Ak však naozaj chcete spraviť niečo pre svoju krásu, stačí sa spoliehať na prírodu v podobe kokosového oleja.

Kokosový olej je naozaj úžasný a využíva sa nielen v kozmetickom priemysle, ale dokonca i v kuchyni. Za studena lisovaný panenský kokosový olej obsahuje vitamíny A, E, D, lahodne vonia a skvelo chutí. Dôležité je podotknúť i to, že tento olej obsahuje dôležité mastné kyseliny potrebné pre ľudské telo. Ak teda chcete spraviť niečo pre svoje telo, pridávajte do svojich pokrmov kvalitný kokosový olej, prípadne ho využívajte na vyprážanie.

Ako sme už spomínali, dôležité miesto má kokosový olej i v kozmetickom priemysle, kde sa často pridáva do rôznych prípravkov na ošetrovanie pokožky či vlasov. Najlepšie však pôsobí vo svojej čistej prírodnej podobe a keďže sa do tekutého stavu dostane už pri 26°C, je jeho použitie na kozmetické ošetrenie v domácnosti úplne jednoduché.

Ak máte suché a lámavé vlasy, nie je nič lepšie ako skvelý zábal z kokosového oleja, ktorý bráni štiepeniu končekov a lámaniu vlasov. Stačí si olej zohriať, aby sa roztopil, aplikovať jednoducho do vlasov a nechať pôsobiť aspoň hodinku. Po následnom umytí vlasov hneď uvidíte ako takáto kúra vašim vlasom prospela.

Tento olej však využijete o na ošetrenie pleti, či už ako náhradu sprchového mlieka po sprche alebo namiesto krému na ruky, pretože kokosový olej zjemní pokožku vašich rúk a navyše vám spevní a vyživí nechty i nechtové lôžka.

Milé dámy, ak by ste teda chceli spraviť niečo pre svoju krásu, určite vyskúšajte takmer zázračné účinky kokosového oleja. Ten najkvalitnejší kokosový olej v BIO kvalite bez konzervantov a prídavkov nájdete na www.maxcare.sk.

Reklamný článok