Buďte atraktívnou

Please enter banners and links.

Atraktivita ženy nie je schovaná len v mejkape a značkovom oblečení, ale aj v tom ako toto oblečenie nosíte a či svoju tvár viete ozdobiť navyše aj úsmevom. Naučte sa ukázať svoje prednosti a nebojte sa ukázať svoju ženskú tvár.

 

Zostaňte ženou

         Byť zdravo drzou, samostatnou a odmeranou je úplne v poriadku, veď napokon dnešná doba si to priam vyžaduje od každej z nás. Myslite však na to, že treba zostať tak trochu aj ženou so všetkým, čo k tomu patrí. Žiaden muž nepotrebuje chlapa v sukni, ale ženu s jej chybami, slabinami a plačom keď máte zlý deň.

Ak si držíte odstup v práci či von od ostatných je to fajn, len doma buďte takou aká ste; ženou v pravom zmysle slova. Nič nie je atraktívnejšie než neha ktorou ženy disponujú. Ukážte mu, že ho potrebujete a prenechajte mu fľašu z ktorou sa trápite už niekoľko minút alebo mu zavolajte keď ho potrebujete len tak počuť.

 

Spokojnosť

         Jedna z najhorších vecí na žene je tá, keď sa prehnane podceňuje alebo si dokonca vôbec neverí. Nik nie je dokonalý, ale môžete sa vidieť v omnoho lepšom svetle než doteraz. Keď sa cítite neisto vysielate do svojho okolia (aj keď len nechtiac) signál, aby sa k vám radšej nikto ani neprihováral.

Či už chcete alebo nie, muži milujú sebavedomé ženy poznajúce svoju hodnotu. Vy nie ste o nič horšia od ostatných, a preto dvihnite hlavu dohora! Akceptuje samu seba.

 

Prednosti

         Nedostatky hoďte za hlavu, tie má predsa každá žena. Zamerajte sa radšej na svoje prednosti aby ste na sebe mohli vyzdvihnúť to, čo sa vám páči. Potom uvidíte, o koľko atraktívnejšie sa začnete cítiť. Máte síce plnšie boky, na druhej strane však nádherné modré oči. Máte síce pehy, na druhej strane však dokonalé nohy ktoré vám môže závidieť nejedná modelka. Máte síce redšie vlasy, na druhej strane však ukážkový driek. S pomocou dobrého mejkapu, strihu vlasov a oblečenia budete so sebou spokojná a stanete sa hrdou ženou.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net