Bohostyle: zvýraznite svoju osobnosť

Please enter banners and links.

žena v boho štýle

Bohémsky štýl sa hodí každej dáme, ktorá chce ukázať svetu svoju silnú a výraznú osobnosť. Vďaka nemu zo seba urobíte na počkanie bohyňu, ktorá rozdáva pozitívnu energiu, kdekoľvek sa zjaví.

Upútajte farbami

Čo na tom, že boho štýl pripomína skôr sedemdesiate roky a módu hippie, stále sa zaraďuje k tým najpopulárnejším. Hodí sa ženám, mužom, deťom, všetkým vekovým kategóriám a zahrnúť sa dá nielen do oblečenia, ale aj do doplnkov bývania. Niektorí ho milujú a iní pokladajú za vrchol nevkusu. Treba však uznať, že pri troche fantázie sa dajú etno prvky zaradiť aj decentne, hravo a hlavne tak, že stále budete pôsobiť ako elegantná dáma.

Práve farby sú to, čo robia bohémsky štýl oblečenia taký svojský. Vynikajú najmä prírodné a zemité odtiene, obzvlášť dominantná je oranžová, hnedá, žltá, červená a tyrkysová farba. Ak si myslíte, že biela sem nepatrí, mýlite sa.

Pustite uzdu fantázii

Vzory a motívy sú výrazné a pospájané do jedného celku. Geometrické tvary, kvety, kruhy, pásiky, orientálne vzory, ale aj nápisy.  Všetko spolu alebo zvlášť. Prírodné, syntetické, ale aj ľanové, pletené, háčkované oblečenie – výber je naozaj pestrý, aby mal každý po vôli. Typické pre boho štýl sú netradičné dĺžky, strihy a tvary, ozvláštnené čipkou, strapcami, brmbolcami, či korálkami alebo pierkami.

Stále elegantná s boho štýlom

Ak máte rešpekt pred extravaganciou, môžete si bohémsky štýl doladiť a pospájať po svojom. Stačia aj malé doplnky akými sú náušnice, náramky, strapcové sandále alebo šľapky. Aj bavlnené eko kabelky s etno vzormi všetkým ihneď napovedia, že nositeľka má svoj štýl. Osviežte ulice v meste s farbami, nebojte sa ich. Jednofarebné kusy oblečenia s takýmito doplnkami si navzájom pomôžu vyniknúť. Budete pôsobiť solídne, ale zároveň mladícky, veľmi pozitívne a spirituálne. Jednoducho božsky!

Elegantné dlhé a jednofarebné letné šaty sú ideálnou voľbou. Strapcová kožená kabelka, šľapky so zlatým motívom, dlhé svieže náušnice v tvare listov alebo pierok a šatka na hlave – sú len malou inšpiráciou, ako sa dá bohémsky štýl vyriešiť rýchlo, jednoducho a po svojom.

FOTO: pexels.com