Blížiace sa leto si pýta nové plavky!

Please enter banners and links.

Leto je už čoskoro tu, aj keď počasie sa tak zatiaľ veľmi netvári. A čo jednoznačne patrí k letu? Slnko, voda a kúpanie sa v krásnych plavkách. Ak teda chcete toto leto zaujať nejedno pánske oko, tak si nezabudnite zaobstarať nové plavky.

A čo toto leto medzi plavkami letí? Takmer všetko! Do módy sa totiž vracajú klasické strihy dámskych plaviek, ale IN sú aj tie modernejšie. Záleží teda len na tom akú máte postavu a čo  všetko si môžete dovoliť.

Ak rady plávate a nebaví vás opaľovanie sa, môžete si zaobstarať i celé plavky, ktoré dokážu zamaskovať aj menšie bruško. Ak máte postavu dobrú, môžete pri týchto plavkách siahnuť po rôznych vzoroch, či už ide o kvetinové alebo zvieracie motívy. Ak sa so svojou postavou nemôžete až tak chváliť, siahnite radšej po jednofarebných plavkách, ktoré sú riešené tak, že nejaké to kilo navyše zakryjú.

Väčšina z vás sa však na leto určite teší aj kvôli slnku, vyvaľovaniu sa na pláži a opaľovaniu sa. V takomto prípade určite siahnite po dvojdielnych plavkách. Aj tie sa vyrábajú v rôznych strihoch, a tak vyberajte plavky podľa svojej výšky i postavy. Ponuka plaviek Marko vám splní všetky predstavy o moderných plavkách.

Pri dvojdielnych plavkách je dobré voliť si vrchný diel s možnosťou odopnutia ramienok, vďaka čomu sa vám neopália na pleciach a dekolte nepríjemné pruhy, ktoré sa ťažko maskujú. Takto sa budete môcť v plavkách kúpať bez rizika spadnutia vrchného dielu plaviek vďaka ramienkam, no po ich odopnutí sa krásne opálite.

Kvalitné plavky nájdete dnes už aj na internete a výber je tu ešte väčší ako v bežných obchodoch. Veríme, že tento rok budete so svojim výberom plaviek spokojné. Prajeme vám príjemné nakupovanie na www.pushup.sk.

Reklamný článok