Blížia sa Vianoce. Čo kúpiť svojmu partnerovi?

Please enter banners and links.

ID-100123862Vianočný darček pre muža nemusí byť jednoduchou záležitosťou. Najmä, ak neviete, čo by si ešte prial. Ak blúdite svetom internetu a snažíte sa nájsť nejakú inšpiráciu, nestrácajte čas. My sme si pre vás pripravili zopár darčekov, ktorými potešíte každého rozumného muža, ktorý ocení vašu snahu.

  1. Dobrá kniha

Knihou nikdy nič nepokazíte. Ak je navyše žánrovo zhodná s tým, čo preferuje váš partner, máte vyhraté. Skúste sa poobzerať po aktuálnych bestselleroch a knihách s najlepšími recenziami.

 

  1. Kvalitný parfém

Muži si na kozmetiku nepotrpia až v takej miere, ako my ženy. Napriek tomu, však milujú kvalitný parfém, ktorý si môžu dať pred ťažkým dňom a radi sa cítia „voňavý a príťažlivý“. Navštívte kvalitnú parfumériu a investujte do parfému, ktorý si zamiluje nielen on ale aj vy.

 

  1. Externý hardisk alebo iné elektroID-100313844

Ak sa pri výbere darčeka neviete rozhodnúť, skúste elektroniku. Potešiť ho môže napríklad externý hardisk, kde si môže ukladať čo chce a potrebuje.

 

  1. Diár

Diár sa zíde každému mužovi. Ak je navyše pekne prepracovaný a kožený, určite to ocení. Na jeho prvú stranu mu môžete napísať aj malý odkaz, poprípade doň vložte vašu spoločnú fotografiu.

 

  1. Kreatívny darček

Na internete je kopec nápadov pre kreatívny darček. Ak ste spolu už dlho, vyrobte mu album s vašimi vianočnými fotkami a krátkymi popiskami, ktoré vás vystihujú. Inšpirovať sa môžete napríklad aj ručne vyrobenou knižkou, kde na každej strane bude vlastnosť, vďaka ktorej ste sa do neho zamilovali.

Muži ocenia viac vaše úsilie a kreativitu, ako kopec darčekov ktoré možno ani nevyužijú. Dúfame, že sme vám týmto článkom poskytli aspoň menšiu inšpiráciu pri výbere darčeka pre vášho drahého.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net