Blíži sa Valentín. Ako ho oslávite vy?

Please enter banners and links.

ID-10026930Blíži sa 14. Február. Pre niekoho obyčajný deň, pre iných zase sviatok všetkých zamilovaných.  Deň sv. Valentína sa u nás neoslavoval vždy. Svoju popularitu si vydobyl len niekoľko rokov dozadu a čoraz viac ľudí mu prepadá. Pre niekoho iba komerčný sviatok, pre niekoho zase dôvod pre potešenie svojej polovičky.

Každopádne, položme si ruku na srdce. Koľkokrát  svojho partnera milo prekvapíme nehovoriac o tom, ak sme už nielen partnermi ale aj rodičmi? Takýmto sviatkom má skutočne každý príležitosť vyjadriť to, čo cíti , tak prečo tento deň tak trochu nevyužiť?

 

Dajte priestor originalite

ID-10027112

V prvom rade by ste si mali uvedomiť to, že Valentín nie je iba o hmotných darčekoch. Nie je problém ísť do obchodu a kúpiť dezert alebo kyticu ruží. Áno aj takéto potešenie je krásne a poteší. Avšak skúsme dať priestor našej fantázií a prichystajme pre svoju polovičku niečo originálne.

Pripravte pre vášho partnera pekný večer. Prekvapte ho pozvaním do kina alebo na obľúbenú večeru pri sviečkach. Nie je krajší darček ,než strávený spoločný čas. Alebo si kúpte peknú bielizeň a milo ho prekvapte. Veď ktorého muža by nepotešila milovaná žena v sexy košieľke a podväzkových pančuškách? Na takýto Valentín tak skoro určite nezabudne .

 

Buďme na chvíľu spontánni

Aj keď sme už dospelí kto povedal že Valentínka je smiešna, nehovoriac o takej, ktorú si vyrobíte sami. Stačí vám k nej kúsok papiera, nožnice, pero alebo aj nejaká fotka a lepidlo . Napíšte čo cítite na kúsok papiera a vložte ho nenápadne do tašky vášho drahého alebo mu ju nechajte pod vankúšom.

Aj keď je tento sviatok v poväčšine prípadov zneužívaný už skutočne len pre komerčné účely neprikladajte tomu význam. Valentín berte len ako jednu z príležitostí ako svoju lásku milo prekvapiť a dať jej najavo svoju lásku . Tento sviatok berte len ako výzvu pre to, aby ste mali na pamäti, že svoju polovičku si máme vážiť nielen jeden deň v roku…

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net