Bez rúžu ani na krok

Please enter banners and links.

Ženské pery sú symbolom zvodnosti a sexuality. Tie našpúlené dávajú najavo záujem o príjemný flirt. Sú jasnou volavkou pre pánov, ktorí vedia čítať ženské signály tela. Každý chlap vám povie, že okrem zadočka či poprsia dokážu práve pery upútať pozornosť natoľko, že z vás nevie spustiť oči. Aby ste boli ako magnet na mužov, zvoľte si taký rúž, ktorý sa vám hodí a ktorý čo najviac vyzdvihne vašu osobnosť.

 

Prirodzené s leskom na pery

Rúž ako taký používali ženy už za čias Kleopatry, ale svoju podobu dostal pred sto rokmi. Je to praktický malý pomocník, ktorý je poruke vždy, keď ho potrebujete a keď sa chcete cítiť krásna, sebavedomá a žiadaná. Nemusíte sa báť, že vám jeho obsah nejako uškodí. Takáto kozmetika prechádza pravidelnými kontrolami a testami, takže môžete byť pokojné, o vaše pery je dobre postarané. V letných či teplejších mesiacoch je najlepšou voľbou lesk na pery. Je to tiež výborná voľba pre dámy skôr narodené, pretože vďaka nemu budú pôsobiť sviežo, mladistvo a prirodzene. Lesky majú úžasnú schopnosť opticky zväčšiť pery, ktoré pritom budú pôsobiť nevtieravo a zdravo. Nielenže sa pery hydratujú, ale naozaj dokážu upútať pozornosť. Bez ohľadu na vek či situáciu, leskom nikdy nič nepokazíte. Môžete sa rozhodnúť medzi tými najobyčajnejšími alebo vyskúšať lesky s trblietkami, ktoré vás ešte viac rozjasnia. Aj s leskmi s prímesou ružovej farby môžete pôsobiť veľmi prirodzene a mladistvo.

 

Ako femme fatale

Tie odvážnejšie dámy sa môžu rozhodovať aj medzi ďalšími skvelými variantmi, ako svoj zovňajšok ešte viac ozvláštniť. Sýtočervené rúže sú vhodné nielen na významné spoločenské udalosti, ale poslúžia každej dáme, ktorá chce vyzerať ako femme fatale, osudová žena. Taká, na akú sa nedá zabudnúť, výnimočná, tajomná a vždy krásne upravená. Páni, ktorí majú do činenia s takouto dámou, si môžu byť istí, že vášňou len tak prekypuje. Matné rúže sa odporúčajú nosiť hlavne v zimných mesiacoch. Ochránia vaše pery pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Nikdy nič nepokazíte s rúžmi odtieňov „nude“, vďaka ktorým budete vždy zvodná a prirodzená, aj keď sa nerada „rúžujete“. Pozor by ste si mali dať na ružové odtiene, pretože nie každá ružová vám môže lichotiť. Farba vašej pokožky či očí vám však jasne ukážu, ktorý odtieň je pre vás vždy ten najlichotivejší.

FOTO: pexels.com