Auto ako nové a to vďaka super autokobercom

Please enter banners and links.

Radi sa chválime s peknými vecami, obzvlášť, ak sú nové. Inak by to nemalo byť ani v prípade, keď ide o naše auto. Keďže sa o nás tak ukážkovo stará a vždy nás dopraví tam, kam potrebujeme, mali by sme mu to oplatiť našou starostlivosťou a pozornosťou. Práve nové rohože do auta urobia kus práce za nás.

 

Autokoberce do všetkých typov vozidiel

Rohože do auta rozhodne nie sú vec, ktorú by sme nakupovali pričasto. Nie je to ako chlieb či nový kabát. Kúpite ich raz a pokiaľ si vyberiete správne a zvolíte si kvalitné typy, môžu vám vydržať aj desaťročia. Dnes už nie je problém zohnať autokoberce  na mieru. Farebne, veľkosťou, celkovým dizajnom a cenou – sa vám dokážu prispôsobiť i ulahodiť všetkým vašim prianiam. Do každého vozidla a pre všetkých šoférov, vrátane hlučných či chlpatých pasažierov, rohože verne poslúžia.

 

Textilné alebo gumové –autokoberce do každého počasia

V lete ustriehnu prach, na jeseň haldy blata a v zime ochránia pred mokrými mlákami. Autokoberce v prvom rade dbajú o poriadok v interiéri vozidla. Perfektne priľnú k podlahám, a teda zaručujú, že nebudú hore-dole „tancovať“ a vy sa tak môžete v pokoji venovať bezpečnej jazde. Takto vydrží vnútro vášho miláčika dlhšie ako nové, pretože rohože spĺňajú aj ochrannú funkciu (pred ošúchaním a odretím). Nezabudnite ani na kufor – najväčšiu plochu v aute, ktorá musí čeliť rôznym nástrahám. Prepravuje predsa predmety od výmyslu sveta a často sa stane, že sa niečo vysype.

Zachovajte si chladnú hlavu, veď keď máte autokoberec do kufra, tak upratovanie zvládnete ľavou – zadnou. Stačí vytiahnuť, vyprášiť a hotovo! V prípade väčšieho znečistenia vám poslúži hadica alebo vedro vody a nežiaduca špina odíde sama aj bez veľkej námahy.

Textilné autokoberce možno nemajú až takú dlhú životnosť ako tie gumové, avšak sa viete pohrať s farbami, ktoré interiér vozidla ešte plus zvýraznia. Platí to, čo pri gumových, že údržba je vcelku nenáročná a rýchla. Tieto rohože schnú trochu dlhšie, nakoľko textil potrebuje viac času, ale zato sú perfektným tlmičom zvukov. Pôsobia veľmi útulne a hlavne vás budú sprevádzať na vašich cestách za dobrodružstvom.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com