Arganový olej – zázrak pre vašu pleť

Please enter banners and links.

Dodať pleti správnu výživu a hydratáciu nemusí byť vždy jednoduché. Veď vybrať si spomedzi veľkého množstva kozmetiky je naozaj náročné. A ak aj máte dobré referencie o určitej značke, vašej pleti nemusí vôbec vyhovovať. Ak však stavíte na prírodnú kozmetiku, môžete si byť takmer isté, že vám táto kozmetika sadne. Stačí si len vybrať konkrétny produkt.

V poslednom čase sa do popredia v BIO kozmetike dostáva arganový olej, ktorý je však známy už po stáročia a hovorí sa mu i marocké zlato, vďaka jeho úžasným účinkom.  Z najhlavnejších účinkov spomenieme napríklad hĺbkovú hydratáciu pleti, priaznivé pôsobenie na vrásky, zmenšovanie pórov, redukciu drobných jaziev po akné a zabránenie tvorbe strií počas tehotenstva.

Zázračný arganový olej má pozitívne účinky i na vaše vlasy, a tak vďaka jedinému prípravku ošetríte svoju tvár, telo i vlasy. Stačí olej votrieť do rozštiepených končekov vlasov, nechať pôsobiť niekoľko minút a potom vlasy umyť. Vaše vlasy získajú krásny lesk a budú zregenerované.

V prípade, že by ste svojej pleti chceli dopriať ešte niečo viac ako prírodný arganový olej, stavte na pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom. Táto kombinácia ešte dokonalejšie hydratuje pleť a vypína vrásky, vaša pleť tak bude dokonalo revitalizovaná a krásna.

Spomínanú BIO kozmetiku možno doplniť o ďalšie prípravky s úžasnými účinkami. Na noc určite vyskúšajte nočný krém s arganovým olejom, ktorý podporuje tvorbu kolagénu v pokožke, vďaka čomu bude vaša pleť vyzerať mladšie. Tento krém je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Milé dámy, ak teda chcete aby vaša pokožka bola zdravá a krásna, spoliehajte sa na prírodnú kozmetiku s obsahom arganového oleja. Pri jej používaní hneď pochopíte prečo je tento olej tak obľúbený už storočia.

Reklamný článok