Aplikácia, ktorá sama tvorí fotoknihy

Please enter banners and links.

Chcete obdarovať svojich blízkych niečím hodnotným a krásnym, no zároveň nezruinovať svoju peňaženku? Dokonalým riešením je fotokniha.

Fotoknihy sú moderným krokom vpred od klasických vkladacích albumov na fotky. Ich výhodou je možnosť upraviť vzhľad podľa svojich predstáv, doplniť textami a samozrejme trvácnosť samotných fotografií, ktoré sú vytlačené priamo na kvalitnom fotopapieri, neničia sa vyťahovaním a opätovným vkladaním do fóliových obalov. 

A uznajte – o čo iný je zážitok z prezerania si krásnych spomienok vo viazanej knihe v porovnaní s listovaním nekonečnými radmi podobných záberov v mobile? Navyše, ak ste niekedy z akéhokoľvek dôvodu prišli o pamäťové záznamy vo svojom zariadení, viete, aké dôležité je uchovávať cenné fotografie v papierovej podobe.

Vykúzliť dnes krásnu fotoknihu je navyše hračka – aplikácia HappyFoto smart moments to urobí za vás. Vyberie priamo z vášho zariadenia tie najkvalitnejšie zábery, nahrá ich a upraví podľa vami vybranej predlohy. Vašou úlohou už bude len doladiť detaily tak, aby bolo všetko presne podľa vašich predstáv. Fotokniha je skvelý darček pre členov rodiny, kolegov či nadriadených, dokonca aj firemných partnerov. A dnes si ju môžete pripraviť za veľmi priateľské ceny na HappyFoto.sk