Aký program nás čaká na jeseň v televízii? Predstavujeme osvedčené klasiky

Please enter banners and links.

Jeseň je v plnom prúde a čoraz kratšie dni pripútavajú divákov k televíznym obrazovkám. Televízie to vedia a tak nám pripravili novú nádielku programov. Nájdeme medzi nimi najmä zabehnuté relácie. 

Seriál Sestričky  

Seriál Sestričky spustila televízia Markíza v septembri 2018. Osudy štyroch zdravotných sestier popretkávané dramatickými osudmi pacientov si podmanil srdcia Slovákov. Možno aj preto sledovanosť žiadnej z epizód neklesla pod 400 tisíc divákov. Niet sa preto čomu čudovať, že zhruba rok po premiére začala televízia vysielať druhú sériu. 

V nej sa objavili dve nové hlavné postavy, no inak nevybočuje z úspešného zavedeného trendu. Podobne zdarne si vedie aj u divákov. Ak teda máte radi lekárske prostredie, Sestričky by mali byť vašou prvou voľbou. 

Seriál Oteckovia

Ďalší úspešný slovenský seriál mal premiéru 1. januára 2018. Koncept vychádza z argentínskej telenovely Señores Papis z roku 2014 vysielanej v televízii Telefe. Príbeh štyroch mužov, z ktorých každý zápasí so svojou úlohou otca svojsky si veľmi rýchlo získal pozornosť divákov. O úspechu svedčí napríklad fakt, že už na budúci rok je naplánované pokračovanie práve prebiehajúcej 4 série. 

Tvoja tvár znie povedome 

Tvoja tvár znie povedome pokračuje na jeseň už piatym pokračovaním. Oproti predchádzajúcim sériám došlo k zmene moderátora, keď Martina Rauscha nahradil Martin Nikodým. K zmene došlo aj v prípade poroty. Zuzana Kubovčíková Šebová nahradila Andreja Bičana. Inak zostala podstata zábavnej šou nezmenená. Osem známych slovenských interpretov napodobňuje svetoznáme hviezdy a súťaží medzi sebou. 

Milujem Slovensko

Milujem Slovensko je zábavno-súťažná a vedomostná šou. Hoci ide o jednoduchý koncept, kde dva tímy známych osobností súťažia medzi sebou vo vedomostiach o Slovensku, má pravidelne vysokú sledovanosť. Navyše, na jeseň 2019 bola spustená už 8 séria. Takže diváci sa majú na čo tešiť. 

Česko Slovensko má talent

Česko Slovensko má talent pokračuje už ôsmou sériou. Opäť sa v nej predstavia tí najtalentovanejší, ktorí sa pod Tatrami alebo za riekou Moravou narodili. Znovu sa teda môžeme tešiť na zaujímavé vystúpenia pod dozorom prísnej poroty. Prekvapením je, že aj napriek prakticky rovnakému konceptu zábavná šou prakticky neustále trhá rekordy v sledovanosti. 

Všetky spomínané seriály aj zábavné šou vám poskytne každá dobrá digitálna televízia. Potom už záleží len na vás, či si program pozriete v premiére alebo si ho prehráte z archívu. Nám sa však tiež pozdáva čoraz populárnejšie sledovanie TV v mobile. 

Sledovanie TV v mobile

Sledovať TV v mobile alebo tablete je jednoduché. Stačí si vybrať niektorého z poskytovateľov tejto služby. Na Slovensku máme zhruba osem takýto spoločností. Každá z nich má potom k stiahnutiu špeciálnu aplikáciu pomocou ktorej sa dá pozerať televízia v mobile alebo v tablete. 

Ponuka firiem sa od seba líši najmä v počte programov, ktoré svojim divákom ponúkajú. To sa následne odzrkadľuje aj v samotnej cene. Vyberať preto treba s rozvahou. 

Jesenný program v televízií je skutočne bohatý a rozmanitý. Každý divák si tak príde na svoje.