Ako zväčšiť ženské poprsie?

Please enter banners and links.

Je prirodzené, že ženy túžia po krásnom a pevnom poprsí. Pravdou však je, že nie každá žena má také šťastie, že jej boli dopriate prsia vytúženej veľkosti. Napríklad aj ženy po pôrode alebo dojčení často riešia vzhľad a veľkosť svojich pŕs.

Tieto ženy by rady poznali odpoveď na jednu spoločnú otázku – Ako dosiahnuť väčšie a plnšie prsia? Existuje niekoľko riešení, vďaka ktorým môže mať každá žena nielen krajšie a pevnejšie, ale aj väčšie prsia. O týchto možnostiach sa dozviete v tomto článku.

Plastická operácia pŕs

Poprsie je od nepamäti symbolom krásy žien. Keď je však žene dopriate minimálne alebo malé poprsie, v mnohých prípadoch to má negatívny dopad na psychiku ženy. Riešením tohto problému mnoho žien vidí v plastickej operácií. Vďaka nej môžu mať ženy väčšie  a plnšie prsia. Toto riešenie je však bolestivé a drahé zároveň. Plastická operácia ženských pŕs je finančne náročná. Suma za takýto zákrok sa vie vyšplhať aj na tisícky eur.

Ako každá operácia, tak aj plastická operácia ženského poprsia nesie so sebou nejaké výhody a taktiež aj nevýhody. Medzi ne patria:

Výhody:

  • žena nadobudne väčšie sebavedomie
  • jedná sa o trvalé riešenie (v závislosti od trvácnosti implantátov)

Nevýhody:

  • vysoká cena za zákrok
  • môžu nastať komplikácie po zákroku
  • vyššia záťaž na chrbát (najmä v prípade väčších implantátov)

Pred samotným rozhodnutím, či podstúpiť plastickú operáciu alebo nie, je veľmi dôležité, aby tento krok každá žena dôkladne zvážila.

Ako dosiahnuť väčšie a pevnejšie prsia prirodzenou cestou?

Každá jedna operácia je zásahom do ľudského tela. A to platí aj v prípade spomínanej plastickej operácie pŕs. Okrem plastiky pŕs je však aj iné riešenie ktoré pomôže zväčšiť ženské poprsie.

Existuje viacero overených prípravkov a výživových doplnkov, ktoré ženám pomôžu zväčšiť poprsie. Jedným z nich je výživový doplnok super prsia + štíhla línia, ktorý je určený na podporu zväčšenia pŕs. Obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú prirodzenou cestou formovať ženské poprsie.

Ak chce žena schudnúť a začne cvičiť, často sa to odzrkadlí aj na prsiach. Pri chudnutí idú kilá a centimetre dole a to aj v prípade poprsia. Výhodou doplnku super prsia + štíhla línia je, že pomôže žene schudnúť bez straty veľkosti pŕs.