Ako to tie Talianky len robia?

Please enter banners and links.

Krása a temperament v jednom. Dá sa to vôbec naučiť? Dá sa naučiť životnému štýlu talianskych žien a zamotať hlavu nejednému mužovi? V čom spočíva tajomstvo ich úspechu?

 

Nalíčte sa ako ona

Používajte v prvom rade kvalitnú kozmetiku a o svoju pleť sa pravidelne starajte. Hydratačný krém ráno, regeneračný večer, sem-tam návšteva kozmetičky či nejaká tá pleťová maska. Ak ste si všimli, Talianky majú husté tmavé obočie, ktoré si príliš neupravujú ani nefarbia, a tak vyzerajú veľmi prirodzene. Stavia na dymové líčenie a tmavé linky na očiach a nikdy nezabudnú ani na kvalitný rúž. Dlhotrvácny make up a bronzer na líčkach sú tiež samozrejmosťou. Korunou krásy každej krásky by mali byť jej vlasy.  V prípade Talianok doslova hriva. Musia byť vždy pekne upravené a vyčesané do úhľadného drdola alebo aspoň vyfúkané veľkou kefou, akoby práve vyšli od kaderníka.

 

Oblečte sa tak

Nemusíte mať plný šatník oblečenia. Dôležité je, aby bolo kvalitné, krásne a elegantné. Budete ako pravá Talianka! Keď máte pekný zadoček, noste obtiahnuté džínsy, aby ešte viac vynikol. Svoje krásne poprsie vystavte na obdiv vďaka zvodnému výstrihu a krásne ramená odhaľte tak často, ako je to možné. Zabudnite na imidž ružovej princeznej. Teraz ste dáma, musíte pôsobiť ako skutočná rozmaznaná panička. Vysoké podpätky celému outfitu dodajú ten správny šmrnc.

 

Správajte sa ako Talianka

Talianky sú temperamentné a hlučné dámy, ktoré sa rady zabávajú a majú rady luxus a pekné veci. Rady sa vozia v drahých autách a často chodia do spoločnosti. Nikdy sa nikam nenáhlia. Problémy sa im nezdajú také veľké, ako v skutočnosti sú. Nestrachujú sa o svoju budúcnosť. Rodinu a priateľov majú na prvom mieste. Stravujú sa zdravo a kvalitne a takmer vôbec nejedia sladkosti. Avšak niekoľkokrát za deň si doprajú kvalitnú malú kávu, ktorú jednoducho milujú. Nedajú dopustiť ani na pohárik kvalitného vína. Stolovanie pre nich znamená čas, keď sú so svojimi drahými, vychutnávajú jedlo a spoločné chvíle. Vždy, keď ich niečo nahnevá, dajú to zreteľne najavo – za to môže ich temperament. Aj keď sa vedia pohádať, nedokážu sa dlho hnevať a opäť sa s vami túžia smiať.

FOTO: pexels.com