Ako spoznať sukničkára?

Please enter banners and links.

ID-10036113Začnime hneď s dobrou správou – sukničkári sa pomerne rýchlo prezradia vďaka svojmu správaniu. Pokiaľ chcete prežiť nezáväzné dobrodružstvo postačí vám na to aj sukničkár, ale ak máte chuť na vážny vzťah radšej si vyberte iného muža.

 

Profesionál

Sukničkár veľmi dobre vie, že vás chce. A to čo najskôr, lebo onedlho spozná ďalšiu, ktorú bude chcieť tiež. Každé rande s ním má obvykle rýchly spád – na prvom je z vás unesený, na druhom stretnutí sa definitívne zamiloval a na treťom ste boli tou najlepšou milenkou. Dostal vás, úplne si získal vašu pozornosť a vy pri spätnom pohľade ani netušíte ako to vlastne dokázal.

Potom to ale celé ochladlo a vy ste pre neho prestali existovať. Zapamätajte si, že poriadny vzťah nezačína hneď superlatívmi.

 

Je dokonalý

Už na prvý pohľad je jasné, že prečítal viaceré ženy a tak vie, čomu nevieme odolať. Pomáha vám s taškou, nenápadne sa vtiera aj pri bežných činnostiach a samozrejme vždy vás počúva. Dokonale vonia a vie kde sa kupuje kvalitné oblečenie. A aby sme nezabudli – je slobodný, nezadaný, lebo čakal len na vás. Priveľmi dokonalé, však?

 

Vždy pripravený…ID-100209534

…flirtovať. Sukničkár neváha baliť ďalšie ženy aj keď práve sedíte vedľa neho alebo vás drží za ruku. Hoci ste krásnou ženou, predsa len sú v jeho okolí aj iné krásavice. Akonáhle sa obzerá po čašníčkach, predavačkách alebo okoloidúcich ženách viac než iní muži, spomaľte a zamyslite sa nad tým, či ho chcete.

 

Tajnostkár

Veľa vám o minulosti nepovie, lebo vlastne ani nemá čo povedať. Všetko to boli len krátke vzťahy a tými sa predsa chváliť nebude. Môžete vyzvedať v jeho okolí, ale nedozviete sa nič lebo jeho kamaráti ho predsa nebudú s vami analyzovať.

 

Inštinkt

Prestali ste sa po jeho boku cítiť dobre? Ak vám čosi vraví, že by ste s ním nemali ostávať lebo má okrem vás ešte iné alebo jednoducho z vás opadlo nadšenie a vidíte ho v pravom svetle, odíďte. Váš inštinkt sa určite nemýli a aj tak po triezvom zhodnotení zistíte, že pre vás nie je dobrým partnerom.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net