Ako sa cítiť žensky? Stavte na „drobnosti“, ktoré dokážu veľké veci!

Please enter banners and links.

Žena by mala byť dámou v pravom zmysle slova. Musí sa správať a cítiť príťažlivo. K tomu jej pomôžu typicky ženské doplnky, ktoré premenia každú sivú myšku na krásnu labuť.

 

Nemusí byť na prvý pohľad vidieť, že sa snažíte presvedčiť okolie o svojej jedinečnosti. Niekedy stačí málo a cítite sa lepšie, čo sa premietne aj do vášho správania. Ľudia naokolo si hneď všimnú, že je niečo inak. A možno to „niečo“ skrývate dokonca pod tajomnými dlhými šatami! Nemusí ísť o detail, ktorý bije do očí, práve naopak. Niekedy to môžu byť aj sexi dámske nohavičky, ktoré vám dodajú dych vyrážajúce sebavedomie. A práve o to ide, energiu, ktorú vysielate, máte vo svojich rukách. A možno dokonca na svojich prstoch! Veď ktorá žena by netúžila po exkluzívnom diamantovom prsteni, však? Luxusné šperky odjakživa patrili k ženám, rovnako ako silné autá k mužom. A diamantový prsteň je snom mnohých dám, čo si budeme nahovárať.

 

Nechajte úradovať predstavivosť

Nie vždy je dobré vyložiť karty na stôl. Hrať sa so zmyslami je tým najlepším nástrojom, ako si získať pozornosť. Gestá, mimika, chôdza, držanie tela, tón hlasu a celkový prejav, je oveľa dôležitejší ako lascívne vystupovanie, ktoré má zaujať opačné pohlavie. Pravá dáma viac skrýva ako odhaľuje, má svoj názor a rozhodne nemusí pútať pozornosť výstrednými outfitmi, vystačí si aj zmyselnými dlhými šatami, ktoré otvárajú dvere fantázii. Na čom si však zakladá, je luxusná spodná bielizeň. Dámske nohavičky tej najvyššej kvality hrajú v jej šatníku veľkú úlohu, rovnako ako dokonale padnúce podprsenky, či body. To, aby sa žena s vyžarovaním femme fatale cítila dobre, je totiž na prvom mieste. A práve to, čo má pod oblečením, je často oveľa dôležitejšie pre vyžarovanie ako to, čo má na sebe!

Reklamný článok

FOTO: pexels.com