Ako pomôcť partnerovi pri chudnutí? Motivujte ho Vy a prekvapte ho…

Please enter banners and links.

Možno nepatríte k tým, čo majú problém s nadváhou alebo obezitou, ale práve Váš partner sa chce dať na chudnutie a Vy sa obávate ako to zvládne. Pomôžte mu, motivujte ho a podporujte. Bude to najlepšia odmena, akú môže dostať. Nielen, že bude spokojnejší, ale Vaša snaha sa pozitívne odrazí aj vo Vašom partnerskom spolunažívaní.

Často ľudia, ktorí si zvolia chudnutie prostredníctvom diéty či inej redukčnej metódy, bývajú náladoví, nervózni a podráždení. Každý zvláda tento nápor a zmenu inak. Hádkam a nervozitám, sa ale dá predchádzať dvomi jednoduchými spôsobmi. Prvý už bol spomenutý, teda podpora a motivácia spojená s nejakou odmenou, ktorá dokáže vyčariť úsmev od ucha k uchu Vám obom. Urobte niečo netradičné, nezaužívané, nezabehnuté vo Vašom spoločnom živote. Ten moment prekvapenia bude pre Vás niečím novým, pozitívnym a hlavne spestrujúcim.

Druhý spôsob je zvolenie správnej diéty, ktorá počas chudnutia nezapríčiňuje nervozitu, ale je príjemná, dodáva mierny pocit eufórie a je pestrá jedlami, ktoré nebudú spôsobovať monotónnosť.

Jednou z takýchto metód je aj proteínová diéta PROTISSIMO, ktorá má niekoľko cieľov. Okrem pestrosti a širokej ponuke jedál prebieha pod lekárskym alebo odborným dohľadom s cieľom čo najefektívnejšieho redukovania tukových zásob.

Kvalitné bielkoviny obsiahnuté v jednotlivých jedlách ochránia svaly, čím sa redukuje iba tuk. Diéta PROTISSIMO prebieha dlhšie časové obdobie, kedy sa postupným nahrádzaním bielkovinových jedál konzumujú zdravé a chutné klasické potraviny. Organizmus potom prechádza pozvoľna k normálnemu zdravému stravovaniu, čo je jednou z ďalších pozitív tejto redukčnej metódy. Pre telo je prirodzený a pozvoľný prechod normálny a ani nepocíti, že prešiel k bežnej strave. To je efekt a cieľ, ktorého by sa mala držať každá diéta či metóda chudnutia. Nielen rýchle schudnutie, následný šok pre telo po ukončení diéty a rýchly návrat k pôvodnej hmotnosti. Pri PROTISSIMO sa obávať JOJO efektu nemusíte. Svojim princípom a programom vedie ľudí k zdravému stravovaniu a zmene životného štýlu, ktorý upevňuje zdravie a udržuje garantované dlhodobé výsledky.

Váš partner si samozrejme nemusí vybrať diétu PROTISSIMO. Pri výbere metódy chudnutia však majte na pamäti, aby nemala za cieľ iba úbytok hmotnosti, ale aj zmenu životného štýlu a stravovacích návykov. To je alfou a omegou k dosiahnutiu dlhodobých výsledkov bez návratu  k pôvodným kilogramom a nezdravým návykom.

Čo by teda motivovalo Vášho partnera? Už viete čím ho prekvapíte? S Vašou podporou a motiváciou zvládne chudnutie jednoduchšie, za čo Vám bude určite vďačný.

Reklamný článok