Ako byť single a nepôsobiť zúfalo

Please enter banners and links.

imagesKoľkokrát za posledné tri mesiace ste dostali otázku, či už niekoho máte? Ak sa vás to ľudia pýtajú často, pravdepodobne pôsobíte dojmom, že vám niečo chýba. Pozor, dostávate sa do začarovaného kruhu! Čím dlhšie si nenájdete partnera, tým zúfalejšie budete pôsobiť. A o zúfalku žiaden poriadny chlap nezakopne. Hoďte lov na chlapov za hlavu a užívajte si svoj single život. Muži na vás budú letieť a zadané kamošky vám začnú závidieť. Poradíme vám, ako na to.

 

Zaraďte sa do single komunity

Ak ste dlhodobo single a stretávate sa so zadanými kamarátkami, ktoré už plánujú rodiny alebo rodia deti, pravdepodobne sa vo svojom svete pomaly strácate. Nielenže vás témy okolo zariaďovania spoločného bývania, výberu pôrodnice a učenia na nočník nezaujímajú, ale postupne budete mať stále väčší problém nájsť niekoho na voľný večer. Nemusíte za svojimi zadanými kamoškami spáliť mosty, ale nájdite si aj známych, s ktorými si budete vo svojej situácii viac rozumieť. Začnite chodiť medzi ľudí, venujte sa záujmom a hľadajte príležitosti na zoznámenie. Zapojte sa do internetových diskusií single ľudí a sledujte príspevky určené nezadaným. Nájdete tam množstvo podnetov a inšpirácie. Sledujte Topky Singles, kde okrem možností zoznámenia, nájdete aj veľa zábavy a zaujímavostí. Byť single je fajn, len musíte zistiť, ako na to. Nehľadajte v single komunite hneď partnera. Zoznamujte sa a zabávajte sa. Partner si nájde vás.

 

Usmievajte sa

Zúfalstvo a žiarivý úsmev sa vylučujú. Za žiadnych okolností by ste preto nemali vychádzať z domu bez neho. Ak sa neusmievate rada, zmeňte to. Ak sú dôvodom vašich stisnutých pier problémy s chrupom, teraz je ten správny čas, aby ste ich riešili. Nechajte si zuby vyrovnať, choďte na dentálnu hygienu alebo si ich vybieľte. Výbornou a pohodlnou voľbou sú bieliace pásiky s mentolovou chuťou, ktoré vám v pohodlí domova vyčarujú ten najžiarivejší úsmev. Urobte, čokoľvek, ale smejte sa. Krásny úsmev je polovicou úspechu.

 

Noste sexi spodnú bielizeň

Trendom nezadaných žien je kašľať na spodné prádlo. Chyba! Po prvé, spodná bielizeň je základom každého šatníka. Aj ten najlepší outfit nechutne pokazí odstávajúca podprsenka alebo zarezané nohavičky. Po druhé, dôležité je, aby ste sa páčili sama sebe. Závisí od toho vaše sebavedomie a spôsob vystupovania. Pohľad od zrkadla vám dodá oveľa viac sebadôvery a pozitívneho vyžarovania, ak budete mať na sebe výborne sediace nohavičky, skvelú podprsenku, elegantné legíny alebo sexi pančušky.

 

Rozmaznávajte sa

Ak ste single, máte oveľa viac času na seba. Využite to a doprajte si. Vaše okolie si čoskoro všimne zmenu. Zájdite si častejšie ku kaderníčke, kozmetičke alebo na masáž. Dbajte na detaily. Dôležité nie je mať dokonalý make-up, ale vyzerať sviežo a energicky. Dajte si záležať na zdravých nechtoch, vlasoch, pleti a zuboch. Choďte na dovolenku, do wellnessu alebo si doprajte návštevu Paríža, Milána, Benátok… Využite situáciu, venujte sa sebe a robte to, po čom ste vždy túžili.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com