Aké pánske spodné prádlo je pravé pre toho vášho chlapa?

Please enter banners and links.

Je známe, že pekná spodná bielizeň na žene je pre mužov pastvou pre oči. Správne zvolená spodná bielizeň dokáže zázraky, preto množstvo žien neustále hľadá nové kúsky, v ktorých sa predvedú svojmu partnerovi. Často sa však zabúda na fakt, že pekné spodné prádlo na chlapovi dokáže urobiť so ženou skutočné divy.

Preč so starými kúskami!

Komu by sa páčilo vyťahané a značne obnosené trenírky vhodné akurát tak na vyhodenie? No, nikomu. Naopak pekné pánske spodné prádlo, ktoré trochu odtajňuje a zároveň vytvorí lákavé pozadie, je presne tým pravým. Máte pocit, že váš partner by už potreboval narobiť v spodnom prádle poriadny vietor alebo sa mu chystáte kúpiť pekné pánske spodné prádlo ako darček? Ak áno, nasledujúce riadky sú určené práve pre vás.

 

Čo páni od spodného prádla očakávajú?

Samozrejme, vo veľkej miere ide o individuálnu záležitosť a každý si vyberá podľa toho, v čom sa cíti najlepšie. Všeobecné požiadavky na pánske spodné prádlo sú však väčšinou podobné. Páni od spodnej bielizne očakávajú predovšetkým pohodlie, teda žiadne škrtenie a tlačenie, z ktorého by sa potom necítili vo svojej koži.

 

Preferujú predovšetkým príjemné a kvalitné materiály, v ktorých sa toľko nepotia a ktoré vydržia nejakú dobu. Naopak, pri výbere sa vyhnite tvrdším materiálom, ktoré sa nedokážu príliš prispôsobiť. Všeobecne páni dávajú prednosť jednofarebnej spodnej bielizni bez bláznivých vzorov, takže jednofarebnou klasikou určite nič nepokazíte.

 

Aj páni majú svoje obľúbenú spodnú bielizeň, na ktorú nedajú dopustiť. A aké kúsky u nich najviac bodujú? Najpreferovanejším pánskym spodným prádlom sú boxerky. Mužom vyhovuje, že sú tak akurát. Nie sú voľné, ani príliš tesné. Navyše im imponuje, že boxerky sa páčia aj ženám. Hneď za nimi sú trenírky, ktoré poskytujú dostatočnú voľnosť.

Reklamný článok