Aká farba vlasov vám pristane najviac?

Please enter banners and links.

ID-100113410Farba vlasov je chúlostivá téma pre každú ženu. Nie vždy si ženy vyberú tú správnu, samozrejme, pokiaľ sa nejedná o prirodzenú prírodnú farbu. O prirodzenej farbe vlasov sa hovorí že je tá najkrajšia a najviac nám pristane.

Nie vždy sme však s prirodzenou farbou vlasov spokojné a žiadame zmenu. Definovať s istotou, k akému typu pleti alebo farbe očí sa hodí určitá farba sa nedá. Dá sa to však predpokladať a vy by ste mali vedieť ako.

 

Svetlá pleť a prirodzene modré oči

K svetlej pleti sa hodia logicky svetlejšie odtiene. Ak má žena prirodzene modré oči a svetlú pleť dá sa predpokladať je jej pristane blond prípadne svetlo plavá a popolavá farba vlasov. Ak chcete experimentovať za vyskúšanie stoji aj hrdzavá alebo vínová farba vlasov.

 

Pleť s ružovým nádychom

K pleti s ružovým nádychom sa hodia svetlejšie odtiene farieb. Obľúbená je napríklad blond. Vyhnite sa však peroxidovej blond . Dokonalou voľbou je svetlo hnedá farba presvetlená jemným blond melírom.

 

Svetlá pleť , pehy , zelené oči

ID-100105181

Táto kombinácia je priam stvorená pre ryšavú farbu vlasov. Zelená farba očí tak v tomto kontraste dokonale vynikne a podčiarkne sa takisto pleť a črty tváre. Práve kombinácia ryšavých vlasov, pieh a zelených očí je u žien najviac žiadaná.

 

Tmavšia pleť a modré oči

K tmavšej pleti a svetlým očiam vo farbe modrej alebo zelenej idú tmavšie farby ako napríklad čokoládová hnedá alebo gaštanová. Niekedy aj pri čiernej farbe vlasov môžu vyniknúť najmä modré alebo zelené oči. Vyhýbajte sa blond farbe, prípadne si ňou presvetlite iba pár prameňov.

 

Tmavšia pleť a hnedé oči

K takejto kombinácií sa hodia hnedé alebo gaštanové farby vlasov. Pri pleti s tmavším nádychom siahnite radšej po tmavších odtieňoch. Naopak pri svetlej pleti sa takýmto odtieňom radšej vyhýbajte.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net