Ak máte radi tmavé farby v interiéri, nezabudnite na vhodne zvolené svietidlá

Please enter banners and links.

Domov odzrkadľuje našu dušu. Máme možnosti sa neustále vzdelávať v oblasti interiérového dizajnu a zdokonaľovať si tak svoje príbytky. Ako sa postupom času menia naše vlastnosti a osobnosť, mení sa aj náš vkus. Raz sa nám páči to, raz ono.

 

Svietidlá sa nekupujú každý deň

Farby stien a textilných doplnkov si dokážeme zmeniť na počkanie. Keď nás omrzia biele steny, pastelové a zemité tóny to raz-dva zútulnia a rozprúdia v miestnosti energiu. Je úžasné sledovať, ako málo stačí, aby sa ľuďom kompletne zmenili pocity a celková nálada z atmosféry. Naše podvedomie, ktoré riadi aj naše myšlienky a neustále všetko hodnotí bez toho, aby sme si to uvedomovali, citlivo vníma všetko, čo nás obklopuje.

Podľa toho, v akom psychickom rozpoložení sa práve nachádzame, dostávame chuť tvoriť niečo nové. Zvyčajne úplne ináč, než ako sme zvyknutí. Často sa stáva, že po veľkej dizajnovej premene, je domácnosť na nerozoznanie. Ak ste si doteraz mysleli, že tmavé farby v interiéri nemajú miesto, nastáva čas pozrieť sa na to aj z iného uhla. Pomocou vhodných svietidiel váš domov nebude tmavou jaskyňou, ale útulným hniezdočkom.

Vhodne zvolené svietidlá sa postarajú o tú správnu atmosféru domova. Ak ste sa práve rozhodli, že chcete vyskúšať tmavé farby či už na stenách alebo na doplnkoch, potom rozhodne pokračujte v čítaní. Tieto farby veľa napovedajú o vašej osobnosti. Nemusia znamenať smútok a depresiu, práve naopak. Tmavé farby iným ukážu, že ste výnimočná bytosť, v ktorej sa ukrýva veľa záhad. A záhady ľudí vždy fascinovali.

 

Každý kút a prázdne miesto zaplnia štýlové svietidlá

Ešte svietidlá ponúkajú toľko možností, ako sa dá celkový dojem z domova ešte viac vylepšiť. Poskytujú potrebné svetlo, ale tiež aj tú pravú rodinnú atmosféru. Vedia posvietiť pri písaní domácich úloh aj pri podpisovaní dôležitých zmlúv. Navodzujú správnu atmosféru pri večernom pozeraní televízie, pri čítaní obľúbených kníh, ale zvládnu tiež zabezpečiť intímnosť pri romantickom stretnutí. Stojanové svietidlá nahrádzajú nábytky na podlahe a zaraďujú sa medzi top štýlové kúsky. Aj obyčajne neobyčajné stolné lampy vás presvedčia, že sa dá skĺbiť užitočné s tým estetickým.

Keď teda premýšľate zaodieť svoj domov do tmavých farieb, svietidlá „ na každom kroku“ by určite nemali chýbať. Len tak sa postaráte o želaný výsledný efekt.

Reklamný článok