Aj na materskej dovolenke môžete vyzerať trendy a chic

Please enter banners and links.

V dnešnom rýchlom svete povinností často ženy na seba úplne zabúdajú. Najskôr je to práca, potom deti a nakoniec domácnosť. Akonáhle ste ešte nútené chodiť do práce, dbáte aj o svoj zovňajšok. Avšak keď ste v radostnom očakávaní, prirodzene do popredia staviate úplne iné priority. Čo je celkom pochopiteľné, ale nemali by ste tomu úplne podľahnúť.

S rastúcim bruškom pribúdajú aj kilá navyše, ktoré sa neskôr len veľmi ťažko zhadzujú. Áno, keď je dieťatko veľmi malé a vyžaduje sa vašu pozornosť 24 hodín, nie je o čom. Treba jesť všetko, ale po menších porciách. Avšak keď príde do veku, kedy ho vie stará mama či otec postrážiť, pýtajte si chvíľku pre seba. Venujte sa sebe a svojim činnostiam. Takto si vyčistíte hlavu, prídete na iné myšlienky a doma si budete oveľa viac vzácnejší.

Choďte sa prebehnúť, zacvičiť jogu alebo zájdite do posilňovne. Vaše telo potrebujte opäť naštartovať. Tiež sa zdravšie stravujte. Menšie porcie, veľa ovocia a zeleniny. Minimum sladkého či chipsov. Zájdite si občas na kozmetiku či manikúru. Po tehotenstve môže vaša pleť reagovať úplne inak a bude potrebovať odbornú pomoc.

Aj keď ste na materskej dovolenke a potrebujete sa hlavne pohodlne obliecť, neznamená, že musíte nosiť mužove tepláky. V obchode nájdete trendy obuv aj nízkych opätkoch či šmrncovné tenisky. Obtiahnutými rifľami s veľkým oversize svetrom nikdy nič nepokazíte. Vojenskú bundu so šálom a môžete vyraziť s kočíkom von.

Nezabúdajte, že ste najdôležitejšou súčasťou vašej rodiny. Pýtajte si čas pre seba. Bude to na prospech pre všetkých členov a váš muž bude na váš pyšný. A príjemný pocit na duši potrebujete pre vaše sebavedomie.

FOTO: pexels.com