Aj muži sa chcú viazať, ale trochu inak, než by ste čakali

Please enter banners and links.

Na pojem „svadba“ určite zabudnite, aspoň pre túto chvíľu. Ktorý chlap by ju dobrovoľne riešil? Tento veľký deň teší najmä nastávajúce nevesty, ktoré sa aspoň pár hodín cítia v krásnych šatách ako princezné. Muži chcú zažiť vášeň v podobe spútania vo vašej posteli…

 

Ženská či mužská predstava?

Čo je na spútaní také veľmi vzrušujúce? V prvom rade pocit dôvery – či už zo strany muža alebo ženy, obaja na tom musia byť rovnako. Ak si veria, zažijú spolu dobrodružstvo, o ktorom sa im možno ani nesnívalo. Niekto by si pomyslel, že takéto „chúťky“ sú čisto ženské, ale divili by ste sa, koľkí z mužského pokolenia po tom tajne túžia.

Práve tá túžba je niečo, čo v nás žije, rastie, prebýva a s ňou aj rôzne predstavy. Tie môžu byť niekedy milo nežné a vášnivé, no občas veru aj poriadne chlípne. Čo sa však týka erotiky a najmä, ak sú v tom zapletení dvaja ľudia, ktorí sa ľúbia – nemala by byť reč ani o predsudkoch, ani o žiadnej úchylke či akejsi skazenosti.

 

My pomaly a oni rýchlo

Ženy si túto „hru“ predstavujú ako relaxáciu, dlhé maznanie sa s maximálnym uvoľnením. To však možné nebude, ak svojej polovičke nebudú dôverovať alebo ich nebodaj pochytí strach. Sme ľudia, máme radi prekvapenia. Nečakané ulapenie rúk s následným zviazaním a spevnením, dostane do kolien každého. Stále je to však v pohode. Z času na čas si doprajte niečo nové a spravte to inak.

Čakanie, čo sa bude ďalej diať a úplná odovzdanosť partnera, to je niečo, čo sa páči obom. Koniec koncov – nik neostane ukrátený o svoj kúsok potešenia.

Zatiaľ čo nežné pohlavie miluje dlhé predohry, páni ocenia dravosť a ženskú hravosť spojenú s veľkou dávkou fantázie. Niet pochýb, že v ženách sú tieto vlastnosti prirodzene obsiahnuté. Striedaním fáz prítulného „mačiatka“ s divou „cicou“ sa určite postaráte o jeho výnimočný a nezabudnuteľný zážitok v perinách vašej postele. A že vám to oplatí – o tom niet pochýb.

FOTO: pexels.com