Aj ako moletka môžete byť šťastná

Please enter banners and links.

Kilá navyše vedia potrápiť nejednu ženu. Ak s nimi už dlhodobo bojujete, vyskúšali ste všemožné diéty či tabletky, no stále bez úspechu, možno je na čase navštíviť lekára. Ten môže zistiť, že za vašim priberaním môžu byť rôzne zdravotné problémy, ktoré sa možno dajú špeciálnou liečbou prekonať. V prípade, že vaše zdravie vám schudnutie na ideálnu či vysnívanú hmotnosť nedovolí, nezúfajte, ale začnite sa zmierovať s tým, že je z vás jednoducho moletka. I tak môžete prežiť šťastný a plnohodnotný život.

 

Zvýšte si sebavedomie

Pokiaľ to s chudnutím naozaj nejde, skúste sa na seba pozrieť triezvymi očami. Naozaj je to až také príšerné Alebo sa len porovnávate s dokonalými modelkami z televízie a časopisov? Hoci je trend vychudnutých modeliek hlboko zakorenený, vo svete dnes majú úspech i tzv. „plus size“ modelky, ktoré teda ani zďaleka nie sú štíhle. Skôr by sme ich mohli charakterizovať ako ženy krv a mlieko. Ak sa budete o seba poctivo starať a budete cvičiť, môžete aj vy s vašimi kilami navyše vyzerať očarujúco a sexy. Môžete síce nosiť všetko zakrývajúce tuniky pre moletky, no častokrát vám lepšiu postavu vyformuje niečo obtiahnutejšie, avšak nič netreba nepreháňať, takže si pri výbere oblečenia nechajte poradiť aj niekým iný.

 

Nezostávajte sama

Ak ste mali problém nadviazať známosť, možno to nebolo práve vašimi kilami navyše, ale skôr vašim prístupom k sebe samej. Ak teda zmeníte názor na svoje telo a budete so sebou spokojnejšia, máte väčšiu šancu niekoho spoznať. Nezostávajte teda doma, ale žite aktívne. Choďte na prechádzku do prírody, vyberte sa s kamarátkou do divadla, na predĺžený víkend alebo si zajednajte luxusný pobyt v kúpeľoch. Nikdy totiž neviete kde stretnete toho pravého.

Ak si predsa ešte natoľko neveríte, môžete vyskúšať napríklad rande naslepo alebo online zoznamku. Život je naozaj nevyspytateľný  a ktovie, možno práve tu nájdete svoju spriaznenú dušu. Hlavné je veriť si a nevzdávať to.

Reklamný článok

FOTO: istockphoto.com