Aby ste si “to” naplno užili: 5 rád, ktoré sa oplatí vyskúšať!

Please enter banners and links.

Pre muža je najväčším sklamaním, keď nemôže svoju mužnosť prejaviť vo chvíľach, kedy sa ňu spolieha. To, aký je chlap v posteli, určuje vo veľkej miere práve jeho schopnosť kvalitne uspokojiť partnerku a nezlyhať. Avšak, erektilnou dysfunkciou trpí nejeden muž, a nie je v dnešnej dobe ničím výnimočným. Ako docieliť, aby ste boli v tej správnej chvíli pripravený podať výkon?

 

 1. S “prípravami” začnite už ráno

Ak si nedokážete sex naplánovať na ráno, keď to s erekciou nie je až také ťažké, motivujte seba i partnerku virtuálne už na začiatku dňa. Tie správne slová dokážu divy! Rozpáľte jeden druhého konkrétnou predstavou, k realizácii ktorej príde až neskôr, prípadne večer. Orgán, ktorý o celom akte rozhoduje, je totiž mozog, treba  ho správne naladiť.

 

2. Svoje “dielo” dokončite až večer

Pokojne sa počas dňa  hrajte s erotickými predstavami, pokojne sa inšpirujte aj fotografiami alebo videami pre dospelých. Ale! K vyvrcholeniu by nemalo v žiadnom prípade dôjsť. Musí ostať len pri dráždení zmyslov. To najlepšie na záver – s partnerkou doma, v posteli, na sedačke alebo na pohodlnom kresle – miesto i čas, samozrejme, necháme na vás.

 

3. Doprajte svojim chutiam

Hovorí sa, že jedlo dokáže veľa. Presne to platí o potravinách, ktoré majú afrodiziakálne účinky. Ktoré patria medzi tie najúčinnejšie? Z korenín vám pomôže škorica, vanilka, čili, klinček alebo koriander, najlepšie v kombinácii s medom. Práve vďaka jeho účinkom sa nazývajú medové týždne medové… Zo zeleniny stavte na jablká lásky – paradajky a zeler, ktorý pomáha pri problémoch s erekciou. Z ovocia zaraďte do svojho jedálnička banány, jahody alebo broskyne.

 

4. Prekvapte partnerku

Stačí maličkosť ako kvety či spodná bielizeň alebo vlastnoručne navarená večera a vaša milenka sa vám odplatí špeciálnou starostlivosťou. Doprajte si čas a nikam sa neponáhľajte. Práve dostatok času a správna atmosféra dokážu divy “tam dole”. Nebráňte sa masážam, láskaniu jazykom, i samotným orálnym hrám. Práve ony dokážu rozprúdiť vášnivú zábavu a nahnať krv do žíl.

 

5. Pomôžte si tabletkou

Keď to nejde bez chémie, pokojne si pomôžte pilulkou. Na trhu existuje veľa tabletiek, ktoré vám pomôžu pri problémoch s erekciou, stavte na tie najspoľahlivejšie. Náhrada populárnej Kamagry je dostupná, mimoriadne účinná a najmä, legálna. Majte ju vždy odloženú vo vašom toaletnom stolíku pre prípad potreby. Nikdy neviete, kedy ju budete potrebovať…

Reklamný článok

FOTO: pexels.com