Aby boli muži v chomúte spokojní

Please enter banners and links.

Svadbou sa život nekončí, len sa ňou začína dlhá cesta plná poznania. Dostaneme sa do rôznych situácií, o ktorých sme predtým veľa počuli, lenže keď nastanú, sme z toho riadne zaskočení. Muž si stále praje mať pri sebe ženu snov, ktorú si bral, vždy obdivoval pre jej krásu a vlastnosti, v neposlednom rade aj pre jej chuť mať sex vždy a všade….

 

 

… A prišla realita

Povinnosti, práca, deti, to všetko sú faktory ovplyvňujúce manželstvo. Ľudia však môžu byť šťastní aj s obrúčkou na ruke a stále by mohli mať „motýle v brušku“, ak by vedeli, ako na to. Lenže hlavný dôvod, prečo už nebojujú o svoj vzťah, je, že nie sú spokojní s tým, čo majú doma, nemysliac pri tom na fakt, že vinní sú obaja. Veľká pravda je, že muž dneška potrebuje v prvom rade cítiť, že je potrebný, chce počuť pochvalu, mať oporu a cítiť teplú náruč. Iba tak dokáže aj nemožné. Pokiaľ mu toto všetko nebude poskytnuté, bude hľadať svoje šťastie v objatí inej.

 

Chlapi potrebujú slobodu

Poslušný muž nie je len ten, ktorý musí byť pri vás dvadsaťštyri hodín denne a každú minútu svojho voľna. Je sebecké žiadať, aby sa zriekol svojich obľúbených aktivít alebo najlepších priateľov, pretože dobrovoľne to neurobí nikdy. Výhovorky typu: „ Ale čo ak sa mu niečo stane?“ sú síce niekedy oprávnené, no každý človek potrebuje chvíľu pre seba. Je zaujímavé, že ak žena ide na kávu s priateľkou, pretože si potrebujú vyrozprávať najnovšie klebietky, partner jej obvykle na to nič nepovie. No ak on povie, že ide s partiou na pivko, hneď je oheň na streche! Naučte sa časť svojho voľného času tráviť každý osobitne, pomôže vám to.

 

Aby sex nebol povinnosť

Sex je korením vzťahu! Hovorí sa, že muži myslia iba na „to“. Najnovšie výskumy však dokazujú, že ženy ich dobiehajú, čo je výborné preto, lebo už aj ony sú tie, ktoré vedia hovoriť o svojich túžbach, predstavách i prianiach, a to mužom veľmi imponuje. Do vzťahu totiž po rokoch vstupuje rutina, nuda, ba niekedy dokonca až nezáujem. Najlepší spôsob, ako tomu predísť, je nájsť si čas vždy aj na svoj zovňajšok a schopnosť udržať vo vzťahu neustále napätie, napríklad aj formou sexi správ do práce alebo neslušných návrhov do uška počas prechádzky či vyzývavou spodnou bielizňou. Sex je predsa zábava a nie povinnosť. Veď najlepším afrodiziakom pre toho druhého je pocit, že je neodolateľný a že milovaná osoba má naňho stále rovnakú chuť ako na začiatku.

FOTO: pexels.com