6 vecí, ktoré chce počas sexu každý chlap

Please enter banners and links.

ID-10028499Samozrejme, nemali by ste muža nechať, aby Vám diktoval ako sa správať v posteli. Ale ak ste zvedavé, čo Vášho chlapa v posteli poteší najviac, čítajte ďalej. Mnoho vecí Vás možno prekvapí, ale čo už – to sú chlapi!:)

 

  1. Chcú, aby ste škaredo hovorili

Samozrejme, nemyslíme tým žiadne vulgárne nadávky. Nemusíte teraz hovoriť o každej veci čo sa deje, ale divili by ste, koľko správne umiestnených „sprostých“ slov môže robiť zázraky. Nie pre každú je to však pohodlné, ale nebojte sa. Slová ako „mokrá“, „cítim sa tak dobre“ a „tvrdšie“ predsa nie sú až tak mimo Vášho pohodlia. Je to predsa stále lepšie ako len sucho skonštatovať: „Môžem potvrdiť, že tvoj penis je už v mojej vagíne.“

 

  1. Chcú, aby ste občas prevzali kontrolu

Len málo vecí je viac vzrušujúcejších ako dievča, ktoré vie čo chce. A práve tam existuje mnoho možností ako s chlapom komunikovať. Neznamená to hneď, že si musíte zaobstarať biče či putá (ale môžete). Môže ísť pokojne o niečo jednoduchšie ako napríklad poloha „keď ste na ňom“, ktorú každá z Vás určite pozná.  A nie len tieto, ale mnoho ďalších polôh môže priniesť do Vašej postele ešte poriadnu horúčavu!

 

  1. Chcú, aby ste iniciovali nové polohy

    ID-10090880

Chlapi sú naozaj radi ak vidia, že sa snažíte o niečo nové. V prípade, že ste našli nejakú novú polohu, ktorú chcete vyskúšať – choďte do toho! Môže to byť nejaký prepracovaný „sex cirkus“, ktorý zahŕňa vírivku, šľahačku a banány. Ale pokojne môžete nejako obohatiť aj stálice ako je napríklad misionárska poloha. Nebojte sa toto, či bude nová poloha vhodná práve pre Vás dvoch. Kým nevyskúšate, nebudete vedieť. A môžete tak prísť o veľa!

 

  1. Chcú byť prekvapení

Pripúšťame, že niektorých chlapov môže vydesiť ak začnete počas sexu z pod postele vyťahovať vibrátor. Ale vymýšľať nové veci a dávať Vášmu milovaniu nový zmysel nikdy nie je od veci! Môžete vyskúšať iné miesta, trebárs aj nejaké vzrušujúce spojené s adrenalínom  – veď nikdy neviete, kedy na Vás príde túžba. Tak isto môžete vyskúšať rôzne kostýmy, ktoré chlapa privedú do varu. Pozor, pre istotu sa však vopred uistite, či má daný chlap takéto veci rád.

 

  1. Chcú Vás sledovať

Vizuálna stimulácia skutočne dostane každého chlapa. Rôzne polohy, kedy má na Vás chlap dokonalý výhľad vždy potešia. Nie všetky sú však takéto a preto môžete použiť aj zrkadlo. Ďalšia činnosť, ktorá chlapa poteší nastáva vtedy, ak si to budeme robiť samé a necháte pri tom chlapa pozerať sa na Vás. Naťahujte ho a nenechajte ho dotknúť sa Vás až po kým sa dokonale nevyburcuje. Uvidíte – má to svoj efekt.

 

  1. Chcú, aby ste ich kŕmili pizzou

Prekvapené? Áno, aj to je vec, ktorú chlapi v posteli chcú. Nebude predsa na škodu, ak im splníte ich žiadosť a ešte k tomu pridáte zmyselnosť.

FOTO: freedigitalphotos.net