5x ako byť sexi a jedinou

Please enter banners and links.

Každá z vás sa snaží čo najviac priblížiť k ideálu ženskej krásy. Ale čo je ten ideál ženskej krásy? Musím vás vyviesť z omylu, ak si myslíte, že túžime po vychrtlých modelkách či premachlených ženských tváričkách. Zbytočne to nekomplikujte a nenáhlite sa za „dokonalosťou“. Týmto štýlom nás len odradíte až vyplašíte. Zabudnite na tie všetky zložité stratégie, ktoré ste si stihli dôkladne naplánovať a poďte na to jednoduchšie. Prezradím vám 5 jednoduchých bodov, ktorými nás zaručene očaríte.

 

Buďte sebavedomé

Čoraz viac sa stretávam so ženami, ktoré trpia pocitmi menejcennosti a doslova to z nich vyžaruje. Mužov však takýto typ žien absolútne nepriťahuje a utekajú od nich kade ľahšie. Nezáleží na tom, že ste pribrali ďalších 5 kíl, nespravili ste skúšku alebo vás vyhodili z práce. Aj napriek problémom ukážte, že si veríte a ste so sebou spokojná. Stále si zachovajte zdravú myseľ a ak máte problémy, tak si ich vyriešte na miesto celodenného podceňovania a ľutovania sa, aká som škaredá, neschopná a hlúpa. Emočné výlevy a hysterické scény nemajú rady ani ženy. Nehovoriac o mužoch, ktorí si chcú po práci oddýchnuť a neriešiť ženské banálne problémy. Viem, že každý ma svoje dni, ale uznáte mi aj vy za pravdu, že dlhodobé citové výlevy, frustrácia a celá negatívna energia by aj vás vyčerpala. Začnite si veriť a dokážete nie len sebe, čo sa všetko vo vás skrýva. Nerobte to kvôli nám, ale najmä kvôli sebe. Určite sa chcete cítiť krásna, inteligentná a najmä spokojná.

 

Úsmev a humor

Ste také nádherné, keď sa usmievate. Nehovorím o afektovanom smiechu, ktorý by vystrašil aj lesnú zver, ale hovorím o príjemnom a sympatickom ženskom vystupovaní. Nie je nič horšie ako kráčať po meste s večne chmúravou a zatrpknutou ženou. Je to ďalší vysávač pozitívnej energie. Usmievavé ženy pôsobia milo a cítiť z nich radosť zo života. Túžime, aby nás niekto napĺňal láskou a nie nám život doslova vysal. Takisto je to s humorom. Nesnažte sa všetko vnímať vzťahovačne. Dokážte si aj vy „vystreliť“ sama zo seba. Humor treba prijímať a nie za každú cenu sa urážať. Avšak súhlasím s vami, ak to nejaký chlap vo vašom okolí preženie s nemiestnymi, hlúpymi poznámkami. Ukážte mužom, že ste na úrovni a že všetko má svoje hranice.

 

Nechajte nás nadýchnuť

Niekedy zabúdate, že máme aj vlastné životy, do ktorých spadá naša práca, kamaráti a záľuby. Neberte nám ich! Doprajte si aj vy času len pre seba ako sú nákupy s kamarátkou, chodenie na zumbu alebo iné aktivity, ktoré by vás napĺňali. Buďte ambiciózne a zahoďte status „byť na niekom závislá.“ V opačnom prípade máme pocit, že nás tlačíte do kúta a nedáte nám čas sa nadýchnuť. Prepáčte, ale tisíc telefonátov a správ za deň je už pre nás otravných. Milujeme vás, ale budeme vás ešte viac milovať, ak nám doprajete voľného osobného priestoru. Verte tomu, že ak nám ho dáte, začnete nám tak chýbať, že sa otravnými staneme my.

 

Prirodzene krásna

Ženy sú krásne stvorenia, no najmä keď sa o seba aj pekne starajú. Nehovorím o trojhodinovom statí pri zrkadle, od ktorého odchádzate s dvojkilovým makeupom, ale o zvýraznenie vašich predností a zakrývanie vašich nedostatkov. Chceme vstávať popri tej istej žene, pri ktorej sme zaspávali. Čiže prehnané líčenie na nás veľký dojem neurobia. Takisto je to s oblečením. Niekedy je menej viac. Minisukne spolu s hlbokými výstrihmi je už prepísknutá kombinácia. Nehľadáme ľahké spoločníčky, ale inteligentné a krásne ženy.

 

S fantáziou

Buďte kreatívna a upustite uzdu svojej fantázie nie len v práci, ale aj v súkromnom živote. Skúste aj vy mužov prekvapiť niečím zaujímavým a nápaditým. Môžeme to preklopiť aj do vášho sexuálneho života. Nie je nápadité skákať mužovi do postele hneď na prvom rande. Ak už sa dostanete do fázy, kde si spolu užívate sexuálnych radovánok, nezabudnite na erotické pomôcky. Nás to milo prekvapí, poteší a určite nejaký ten vibrátor či masážny olej spestrí vaše vášnivé milovanie. Určite nebudeme žiarliť na spoločníka, akým je vibrátor. Práve naopak. Vibrátor sa stane výborným pomocníkom ako sa vám budeme môcť odvďačiť za príjemné prekvapenie a vašu kreativitu.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net