5 najobľúbenejších hier pre ženy v online kasínach

Please enter banners and links.

addiction-bet-betting-casinoOnline kasína patria v súčasnosti k obľúbenej zábave čoraz väčšieho počtu žien. Je pravda, že muži sú fanúšikmi online hazardu o čosi dlhšie. No zaľúbenie v tejto oblasti už našli aj ženy. Pretože online kasína sú nielen skvelý spôsob, ako sa zabaviť. Je to aj perfektný spôsob, ako si privyrobiť nejaké peniaze alebo dokonca si zahrať s ľuďmi z opačného konca sveta! A všetko, čo k tomu potrebujete, je počítač, mobil alebo tablet a pripojenie k internetu. A samozrejme, aj nejaké tie peniaze, ak sa rozhodnete zahrať si o ne. Aj to sú dôvody, prečo sú online kasína čoraz obľúbenejšie. A prečo ich v posledných rokoch čoraz častejšie navštevujú aj ženy. Ktoré hry v nich vyhľadávajú? Tu je zoznam tých najpopulárnejších.

 

  1. Ruleta

Dá sa povedať, že ruleta je sama o sebe symbolom hazardu a kasín vo všeobecnosti. Niet divu, že ruleta patrí k najobľúbenejším hrám aj v online kasínach! Dokonca je označovaná aj ako „kráľovná kasínových hier“. Princíp tejto hry sa môže zdať na prvý pohľad veľmi jednoduchý. Hráč staví určitú sumu na číslo, farbu, prípadne na rad. A už len čaká, či jeho voľba padne a či vyhráva. V skutočnosti však existuje množstvo typov ruletových hier. Viacero z nich si môžu hráči vyskúšať zahrať zdarma ešte predtým, ako si na ruletu vsadia peniaze. Samozrejme, táto možnosť platí len pre online kasína. Takže predtým, ako sa rozhodnete staviť peniaze na ruletu v online kasíne, vyskúšajte si ju zahrať len tak, bez vloženej sumy. A vyberte si typ ruletovej hry, ktorá vám najviac vyhovuje. Tak určite znásobíte svoje šance na výhru!

 

  1. Online poker

Mnohé dámy sú priam majsterky v klamaní výrazom tváre. A táto ich šikovnosť ich predurčuje stať sa vynikajúcimi pokrovými hráčkami. Vo svete online pokru je to však trochu iné. No napriek tomu je online poker medzi ženami jednou z najobľúbenejších hazardných hier na webe. Aj v online pokri platí, že vyhráva hráč s najlepšou výhernou kombináciou piatich kariet. A tak ako pri rulete, aj pri online pokri existuje niekoľko verzií a typov hry. Azda najobľúbenejší je Texas Hold´em poker.

 

  1. Bingo

Aj keď bingo patrí k obľúbeným hazardným hrám hlavne v zahraničí, čoraz väčšiu popularitu si získava aj u nás. A zamilovali si ho najmä dámy! Princíp hry bingo spočíva v náhodnom generovaní čísel a ich označovaní na hracej karte. Podobne ako v kamenných kasínach a bingo herniach, hrá sa bingo aj v online kasínach. Prečo je táto hra v online kasínach taká populárna? Pretože množstvo online kasín ponúka možnosť hrať ju úplne zdarma, bez akýchkoľvek vkladov. Navyše tu existuje možnosť chatovať s inými hráčmi kdekoľvek na svete a tak si užiť zábavu z hry ešte viac. Práve preto si bingo zamilovali najmä dámy. Pri bingu sa totiž nadväzujú aj nové priateľstvá!

 

  1. Blackjack

Blackjack je obľúbená kartová hra, ktorá si vyžaduje nielen istú dávku šťastia, ale aj schopnosti a zručnosti hráča. Napriek tomu je táto hra v podstate jednoduchá a preto s ňou hráči v online kasínach najčastejšie začínajú. Aj v tomto prípade je veľkou výhodou, že ju online kasína ponúkajú zdarma. Po získaní určitých zručností sa hráč môže rozhodnúť, či peniaze staví alebo nie. Práve s blackjackom teda v online kasínach mnohé dámy začínajú.

 

  1. Výherné automaty, takzvané slots

Výherné automaty ženy v online kasínach obľubujú asi najviac. Prečo? Nie je potrebné sa učiť, ako ich hrať. Sú veľmi jednoduché, zábavné a nevyžadujú si žiadne zručnosti hráča. Sú tak dostupné úplne pre každého, aj toho najneskúsenejšieho hráča. Rovnako ako pri ostatných hazardných hrách v online kasínach, aj pri hracích automatoch existuje možnosť vyskúšať si ich najprv zdarma. Keďže dámy navštevujú online kasína čoraz častejšie, dostupné sú tu pre nich aj typicky ženské hracie automaty.

Ktoré z týchto hier sú v online kasínach vaše najobľúbenejšie? Ak ich ešte nepoznáte, vyskúšajte si ich zahrať najprv všetky zdarma.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com